2019 model aracıma hangi kabloyu almam gerekir?

mertylgn

Yeni Üye
İsim
Mert Yılgın
Merhabalar, aranıza yeni katıldım diyebilirim. 2019 model aracım için vagcom kablosu almak istiyorum istediğim özelleştirmeleri yapabilmek için. 19.6 yazan modellerden mi almam gerekiyor yoksa daha eski versiyonlar (18.6 gibi) da işimi görebilir mi? Aralarında ne gibi farklar var, sadece setup cdsi mi farklı, yoksa kablo da mı farklı oluyor? Tecrübeli biri andınlatırsa sevinirim. 

Sürüm numaraları desteklediği yılları belirtiyor. Yani örneğin 18.9 sürümü 2018 model 9. ay üretimli araçlara kadar destekler. Aracınız için 19.6 sürümünü alabilirsiniz.

Benim de 2019 kablo ihtiyacım var nereden satın alıyorsunuz acaba?

@omurkadir aliexpreese bakıyorum ama karar veremedim. Daha önce de alışveriş yapmadım oradan da nasıl olur vergisi falan şu an bilmiyorum ben de açıkcası. 

Sürüm numaraları desteklediği yılları belirtiyor. Yani örneğin 18.9 sürümü 2018 model 9. ay üretimli araçlara kadar destekler. Aracınız için 19.6 sürümünü alabilirsiniz.
peki 2018 araç model için, 19.6 sürüm kablonun alınmasında herhangi bir sıkıntı yoktur değil mi? bilgisayar programlarında ki versiyonlar gibi. bir alt sürümü destekliyor değil mi?

En uygun nerden alabiliriz kabloyu. Yurtdisi zaten vergi olayi cikti cok ucuza gelmiyordur artik. Guvenilir satan var mi?

Geri
Üst Alt