2004 Golf 5 FSI Bag Motor Lpg

deka

Yeni Üye
İsim
ömer
Merhaba Arkadaşlar ;

bende golf 5 fsi 2004 model bag motor aracım var . tüp takılması kımısı olmaz diyor bir kısımda olur bunu sebebi nedir ? bunu adanada yapan  servis varmı acabA?

@deka aynı motor 2004 comfortline aracım vardı sırf bu yüzden sattım çok temizdi tüp taktırılsa da alacağınız verim max %30 bu araçlar malesef tüpte de çok yakıyor. 

Upvote 0
@bf417 benim aracta temiz bende oyuzden satıcam bu gidişte :S bakalım  

Upvote 0
@bf417 Sedat Hocam , tüplü, tüpsüz ne yakıyordu Golf % aracınız?

@deka Ömer hocam siz ne yakıyorsunuz?

Upvote 0
Hocam bence tüpten uzak dur.fsi motorlar tüpe uyumlu değiller.verim durumunu bilmiyorum ama bi arkadaşım taktırmıştı devamlı motor arıza ışığı yanıyordu.sorunu bi türlü çözemediler çocuk en son arabayı baya uyguna sattı.kısacası fsi motordan bence zaten uzak durulmalı hadi hasbel kader aldın diyelim tüp falan kesinlikle takmamalısın.

Upvote 0
@bf417  şehir içinde 6-7 lt  şehirdsında 3-4,5 lt arası  adana konya mersin gaziantep yolları arasında  

Upvote 0
@bf417 evet zaten adana şehir içinde 60 i gecemiyorsun . Hor kullanmazsan neden olmasin

Upvote 0
Arkadaşlar son zamanlarda 1.6 fsi motoruna lpg taktıranlar oldumu? Biliyorsunuz benzin ile lpg arasındaki makas iyice açıldı son zamlardan sonra.
Şuan benzin 17tl, lpg 9,5tl civarında.

Aracım Blf motor koduna sahip lpg taktırmayı düşünmeye başladım. Yakın zamanda 1.6 fsi motorlu golf, jetta yada passat aracına lpg taktıran oldumu? Takılsa bile randıman alınabiliyormu, yada araçta sıkıntı çıkarıyormu ?

Taktıran arkadaşlar varsa kullanıcı arkadaşların yorumları için şimiden teşekkür ederim.

Upvote 0
Arkadaşlar son zamanlarda 1.6 fsi motoruna lpg taktıranlar oldumu? Biliyorsunuz benzin ile lpg arasındaki makas iyice açıldı son zamlardan sonra.
Şuan benzin 17tl, lpg 9,5tl civarında.

Aracım Blf motor koduna sahip lpg taktırmayı düşünmeye başladım. Yakın zamanda 1.6 fsi motorlu golf, jetta yada passat aracına lpg taktıran oldumu? Takılsa bile randıman alınabiliyormu, yada araçta sıkıntı çıkarıyormu ?

Taktıran arkadaşlar varsa kullanıcı arkadaşların yorumları için şimiden teşekkür ederim.
Yardımcı olabilecek biri yokmu ?

Upvote 0

Geri
Üst Alt