Jump to content

omurkadir

Çift L Ön Far, Dinamik Stop ve Katlanır Ayna Hakkında

Recommended Posts

@omurkadir  hocam yaptırırsan yorumunu malzemeleri ve fiyatı paylasırsan cok sevinirim, ben de yaptırabilirim. Yani aracım 7.5 comf, cam tavanı falan var arka stopları da güzel bence ama ön farlar bu araca yakısmıyor cidden. O yüzden ben  de yaptırmayı düşünüyorum. 

Bir de ekleme yapmak istiyorum.  Muayneden geçiyor mu kesinlik getirmek lazım (: bunu da öğrenirsek süper olur.

tarihinde Syntas tarafından düzenlendi
omurkadir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ön çift J far

Arkaya kayar led  stop bende düşünüyorum.

2014 comfortline için

Etrafta gördüğüm kayar stopların bir kısmı frene basınca  stoplar çok cansız yanıyor hepsimi böyle yoksa benim gördüklerim yan sanayii olabilir mi acaba

Ukoled ön & arka takım montaj dahil 5.000 tl dedi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Tracy299 yazdı:

@HONEY ön j farlar aydınlatma iyi olsunda arka led stoplar çok ta önemli değil. Bende düşünüyorum ciddi olarak

Ustad,

Frene basınca da güvenlik olarak da bir fark olmalı bastığımızda uyarmalı arka da çok önemli :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben yarın taktırıyorum inşallah çift L farları. Dinamik stopları şimdilik erteledim. Halihazırdaki aracım comfort 7.5 arkalar zaten led. görünümü de fena değil. ilerde taktırabilirim ama kayan ledlilerden.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@omurkadir 

11 dakika önce, omurkadir yazdı:

Ben yarın taktırıyorum inşallah çift L farları. Dinamik stopları şimdilik erteledim. Halihazırdaki aracım comfort 7.5 arkalar zaten led. görünümü de fena değil. ilerde taktırabilirim ama kayan ledlilerden.

Nerede taktırıyorsunuz acaba.Hangi ampulleri kullanacaksınız.

tgun89 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba Çift j ledleri Yunus Adil Gümüş taktı. Kayan sinyalli çok hoşuma gitti. Ancak kısa led ampüllerini değiştireceğim performansı iyi değil şu anda takılı olanın. Sisleri de led yaptık uyumlu oldu. Aracın gizli özelliklerini de açtık.İlgisine emeğine çok teşekkür ediyorum Yunus kardeşimin.

Jant lastiklerimi de sıfır dijonlarla değiştirdim.

App plaka, pleksi plakalık, cam filmleri daha önce yapılmıştı.

Piano black ayna kapaklarım, metal pedal seti, carplay teybim de gelmek üzere çinden.

Aracımı daha çok sevdim bu şekliyle. İleride de kayan sinyalli stop ve ACC yaptırmaya niyetim var. 

Allah herkese gönlündekini versin.

031ECEEB-0EFB-463C-8186-2439820744B8.jpeg

gturedi ve AhmetM bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Merhaba Çift j ledleri Yunus Adil Gümüş taktı. Kayan sinyalli çok hoşuma gitti. Ancak kısa led ampüllerini değiştireceğim performansı iyi değil şu anda takılı olanın. Sisleri de led yaptık uyumlu oldu. Aracın gizli özelliklerini de açtık.İlgisine emeğine çok teşekkür ediyorum Yunus kardeşimin.
Jant lastiklerimi de sıfır dijonlarla değiştirdim.
App plaka, pleksi plakalık, cam filmleri daha önce yapılmıştı.
Piano black ayna kapaklarım, metal pedal seti, carplay teybim de gelmek üzere çinden.
Aracımı daha çok sevdim bu şekliyle. İleride de kayan sinyalli stop ve ACC yaptırmaya niyetim var. 

Allah herkese gönlündekini versin.
031ECEEB-0EFB-463C-8186-2439820744B8.thumb.jpeg.92cce505eebcd96b7ad222621eba9a60.jpeg
Maşallah. Rabbim kazasız belasız güle güle binmeyi nasip etsin hocam.
omurkadir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...