Çift L Ön Far, Dinamik Stop ve Katlanır Ayna Hakkında

@hakan1979 Tüm arkadaşlara aynı soruyu soruyorum ve net bir bilgi vermedi kimse. Farlar muayeneden geçiyor mu? Far yükseklik ayarı vs tüm ayarlar nasıl yapılıyor?
Benim aldigim farlar avrupa tüvtürk onaylı. Far yükseklik ayari bende manuel ve calisiyor. Daha muayneye girmedim bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum 

@hakan1979  ustadim bende led farlara ve katlanir ayna taktirmak istiyorum butcem suan musait ama daha oncede bahsi gectigi icin orjinal ledler pahali onun yerine highline a gecmek daha mantikli ama o zmanda dediginiz gibi kendi arabaniz kadar temiz bulamiyorsunuz.taywan mali cift u ledlerin de gece ve yagmurlu hava gorusleri berbat diyorlar.Oncelikle osram in gece + yagmurlu hava gorusunden memnunmusunuz ayrica katlanir aynayi nereden aldiniz   deneyimlerinizi aktarirmisiniz

@hakan1979 çok güzel olmuş. Bu osram lar 7.5 kasaya oluyor mu acaba bilginiz var mı? Ondan taktırmayı isterim Osram markasını çok severim aydınlatma konusunda 👍

@hakan1979  ustadim bende led farlara ve katlanir ayna taktirmak istiyorum butcem suan musait ama daha oncede bahsi gectigi icin orjinal ledler pahali onun yerine highline a gecmek daha mantikli ama o zmanda dediginiz gibi kendi arabaniz kadar temiz bulamiyorsunuz.taywan mali cift u ledlerin de gece ve yagmurlu hava gorusleri berbat diyorlar.Oncelikle osram in gece + yagmurlu hava gorusunden memnunmusunuz ayrica katlanir aynayi nereden aldiniz   deneyimlerinizi aktarirmisiniz
Farlardan gayet memnunum tek eksisi yağmurlu hava siyah asfaltda görüş düşüyor ama abimde 2018 highline var ondada siyah asfaltda görüşte düşme var o yüzden takilmadim hiç memnunum. Aynalar için taiwan mali aldim toplamda montaj dahil 1200 civarina geldi yalniz taiwan olan aynalarda geriye takınca sağ ayna aşağıya inmiyor bunun için usta orjinal aynanin iç mekanizmasini alarak taiwan malina takti ve 4 adet daha kablo cekti orjinalden farki kalmadi

Arkadaşlar ukoled garage diye bir firma var instagramda takip ettiğim.

7 ve 7.5 comfort için Ön çift L far ve dinamik arka stopları 5000tlye takıyorlar. Ama ön far gti tarzı kırmızı çizgili olan. Krom olanın fiyatı biraz daha yüksek.

Katlanır ayna da 1650tl.

Görüşleriniz nelerdir bana fiyat uygun geldi farlar replika olmasına rağmen kötü de durmuyor takip ettiğim kadarı ile birçok araç da yapıyorlar passat özellikle.
kardesim alinexperesten getirtip taktir daha uyguna ekir 

kardesim alinexperesten getirtip taktir daha uyguna ekir 
Valla doğru diyorsun da carplay teyp getirttim o bile ulaşmadı elime gümrükte bekliyor ptt de bir süredir. vergilendirme vs sıkıntı çıkabiliyor o nedenle far işini Türkiye den çözeyim diyorum.

size önerim şu: kesinlikle farlar ile birlikte ampülleri ukoled garageden almayın. ampülleri başka bir yerden kaliteli ampül alın.

Bugün dediğiniz yer bana yakın diye gittim. Pasata uygulama yapıyorlardı şef far için güzel duruyordu.

golf için rline bodykit oetinger spoiler boya montaj dahil  6 bin diyor 

7.5 çift L için 2700

bilginiz olsun 

Comfortline 7.5 icin ön led cift L far kesinlikle alinmali. Arka led sadece görüntü olmasina ragmen , ön led far hem görüntü hem de islevsellik katiyor. Arac daha modern görünüyor. Cehresi degisiyor.
Sanırım ukoled den çift L farı alıp led ampülleri de iyisinden taktıracağım.

Cift L farlarda kayan ledli olanlar mi daha iyi yoksa normal sinyalliler mi ?

@omurkadir  hocam yaptırırsan yorumunu malzemeleri ve fiyatı paylasırsan cok sevinirim, ben de yaptırabilirim. Yani aracım 7.5 comf, cam tavanı falan var arka stopları da güzel bence ama ön farlar bu araca yakısmıyor cidden. O yüzden ben  de yaptırmayı düşünüyorum. 

Bir de ekleme yapmak istiyorum.  Muayneden geçiyor mu kesinlik getirmek lazım :) bunu da öğrenirsek süper olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Katlanır ayna için fiyat bence pahalı. Çıkmacıları ara aynı fiyata orjinal çıkma alırsın.

Ön çift J far

Arkaya kayar led  stop bende düşünüyorum.

2014 comfortline için

Etrafta gördüğüm kayar stopların bir kısmı frene basınca  stoplar çok cansız yanıyor hepsimi böyle yoksa benim gördüklerim yan sanayii olabilir mi acaba

Ukoled ön & arka takım montaj dahil 5.000 tl dedi

@HONEY ön j farlar aydınlatma iyi olsunda arka led stoplar çok ta önemli değil. Bende düşünüyorum ciddi olarak

Geri
Üst Alt