Çift L Ön Far, Dinamik Stop ve Katlanır Ayna Hakkında

omurkadir

Katılımcı Üye

İsim
Ömür
Arkadaşlar ukoled garage diye bir firma var instagramda takip ettiğim.

7 ve 7.5 comfort için Ön çift L far ve dinamik arka stopları 5000tlye takıyorlar. Ama ön far gti tarzı kırmızı çizgili olan. Krom olanın fiyatı biraz daha yüksek.

Katlanır ayna da 1650tl.

Görüşleriniz nelerdir bana fiyat uygun geldi farlar replika olmasına rağmen kötü de durmuyor takip ettiğim kadarı ile birçok araç da yapıyorlar passat özellikle.

Arkadaşlar ukoled garage diye bir firma var instagramda takip ettiğim.

7 ve 7.5 comfort için Ön çift L far ve dinamik arka stopları 5000tlye takıyorlar. Ama ön far gti tarzı kırmızı çizgili olan. Krom olanın fiyatı biraz daha yüksek.

Katlanır ayna da 1650tl.

Görüşleriniz nelerdir bana fiyat uygun geldi farlar replika olmasına rağmen kötü de durmuyor takip ettiğim kadarı ile birçok araç da yapıyorlar passat özellikle.
size önerim şu: kesinlikle farlar ile birlikte ampülleri ukoled garageden almayın. ampülleri başka bir yerden kaliteli ampül alın.

Bugün dediğiniz yer bana yakın diye gittim. Pasata uygulama yapıyorlardı şef far için güzel duruyordu.

golf için rline bodykit oetinger spoiler boya montaj dahil  6 bin diyor 

7.5 çift L için 2700

bilginiz olsun 

Bende de comfort 7.5 var.led on far çok hoşuma gidiyor.Dogusa sordum arka stop yapıyor fakat on için yok.Katlanir ayna yapilinca anahtarliktan basinca otomatik katlanıyor mu aynalar?Bursa da bu isleri yapan ciddi bir yer varmi?

Ben de çok kararsızım bu konuda, masrafları yapsam mı yoksa o masrafların üzerine biraz ekleyip highline mi alsam bilemedim, bende de 7.5 comf var.

@Syntas Aslinda bazi konularda kadinlari dinlemekte fayda var😁Ben eşime trafikte bütün highline Golflerin stoplarini farlarini gösteriyorum ve bizim arabanin led stoplarini farlarini aa cok guzel bizimkisi sakın değiştirme orijinalliğini bozma diyor.Bende satalim highline alalim o zman diyorum o zaman da ne masraf etcez iki ışık zimpirtisi için boşa masraf vs.vs.hem bu arabaya alıştığımız falan.Bende aa cok haklisin degip konu kapanıyor ama gören gözün hakki var😁

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fanajal kumandadan kapatma düğmesine basılı tuttuğunuzda aynaları kapatabilir yada basılı tutmadan her kilitlemede aynaları katlayabilirsiniz, vagcom ile iki çeşitte kodlama yapabilirsiniz 

@Syntas ben olsaydım eğer araç üzerine biraz daha ekleyip Higline donanıma geçerdim. Comfortline ile Higline arasında sadece stop ve farlar değil diğer donanımlarda da farklılık olduğundan Higline geçmek daha mantıklı geliyor bana göre

Ben düşünüyorum bu üç donanımı yaptırmayı. Ben aracı satın alırken epey fiyat farkı vardı highline ile arasında. Önemli gördüğüm eksiklik ise sadece ön ledler. Onu da orjinal gibi olmasa da böyle çözmek istiyorum. 

Comfortline 7.5 icin ön led cift L far kesinlikle alinmali. Arka led sadece görüntü olmasina ragmen , ön led far hem görüntü hem de islevsellik katiyor. Arac daha modern görünüyor. Cehresi degisiyor.

Ben de çok kararsızım bu konuda, masrafları yapsam mı yoksa o masrafların üzerine biraz ekleyip highline mi alsam bilemedim, bende de 7.5 comf var.
Merhaba bende sizle ayni durumdaydım 2015 yılında 0 olarak aldim 1.2 dsg issik ve konfor paket. Aldigim günden beri aracı büyük titizlikle kullandim 1 gün olsun bakimi geciktirmedim. Fırça değmedi aracima bu sene satip highline alacaktim,  Üzerine 20 bin ekleyip ama baktim temiz bir araç yok istedigim fiyatlara bende. Sirasiyla 17 dijon jant michelen 0 lastik 4000 tl. Ön far osram 5800tl.   7.5 taiwan stop 2600tl. Teyp mqb car play 6.5 inch 1300 tl. Katlanır ayna 1200 tl masraf ettim huzurla biniyorum eksiğim kalmadi 

@hakan1979 Tüm arkadaşlara aynı soruyu soruyorum ve net bir bilgi vermedi kimse. Farlar muayeneden geçiyor mu? Far yükseklik ayarı vs tüm ayarlar nasıl yapılıyor?

Geri
Üst Alt