Yağmurda Camların Otomatik Kapanması ( Rain Closing )

Bende eskiden kodlu zaten ama herhangi bir değişim yok. tekrar kodlama yapayım bakalım. şayet 15.7 kablo kullanildiysa bende 15.7 kablo yok Konuya açıklık getirelim diye soruyorum. işlemi tam olarak ne şekilde yaptınız.

One Life Live it.!!!

Bende eskiden kodlu zaten ama herhangi bir değişim yok. tekrar kodlama yapayım bakalım. şayet 15.7 kablo kullanildiysa bende 15.7 kablo yok Konuya açıklık getirelim diye soruyorum. işlemi tam olarak ne şekilde yaptınız.

One Life Live it.!!!
15.7 haricinde ki kablolar açamıyor Hocam. Orhan Abi serviste açtırmıştı o yüzden.

RLS ekranında Coding e girdğinizde "Current Cod kısmının altında "New Cod" kısmına 06885D kodunu yazıp do it deyin Hocam. Ama mümkünse 15.7 ile deneyin.

Bendeki sensör RLHS olduğundan pek umudum yok. tek ümidim 15.7 kablonun kodu kabul ettirebilmesi. şayet öyle olursa 15.7 kablo bulmam gerekecek onun içinde bekliyorum Yener hocanın kablosu gelsin diye.

One Life Live it.!!!

15.7 haricinde ki kablolar açamıyor Hocam. Orhan Abi serviste açtırmıştı o yüzden.RLS ekranında Coding e girdğinizde "Current Cod kısmının altında "New Cod" kısmına 06885D kodunu yazıp do it deyin Hocam. Ama mümkünse 15.7 ile deneyin.
Eren bu işlem 15.7 kablo ilemi yapılmış. yani yeni gelişmenin esas nedeni bu doğru mu anladım.

One Life Live it.!!!

Eren bu işlem 15.7 kablo ilemi yapılmış. yani yeni gelişmenin esas nedeni bu doğru mu anladım.

One Life Live it.!!!
Burak Hocanın aracında 15.7'den başkası çalışmıyor zaten o bu sürümle yaptı. En son kodu kabul etmesine rağmen çalışmadığını yazmıştı ama iki çözüm önerisi sunduk cevap bekliyoruz. Umarım çalışır.

Murat Abinin aracında da 15.7 kullandık onda da başarılı sonuç aldık.

bu iyi bir gelişme. Denemeye devam. er yada geç sonuç alacağız inşallah.

One Life Live it.!!!

@fcsrn @Orhan Hoca @Ender @MSE Silecegi otomatige aldim ama yinede camlari kapatmadi. Calistrip sensoru denedim suyu gorunce silecekler calisti. Ama camlari kapamadi. 

Stop ettikten sonra denedim yine bi hareket yok malesef bunu sanirim basaramadik

@fcsrn @Orhan Hoca @Ender @MSE Silecegi otomatige aldim ama yinede camlari kapatmadi. Calistrip sensoru denedim suyu gorunce silecekler calisti. Ama camlari kapamadi. 

Stop ettikten sonra denedim yine bi hareket yok malesef bunu sanirim basaramadik
RLHS kazası. servis aktif edebilir mi acaba? tüm alt yapı açık ve hazır sizde.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam lütfen yanlış anlamayın. Bazen unutabiliyor insan, bende yaptğım bazı kodları denerken unutabiliyorum. 

Aracı kumandadan kitleyip deniyorsunuz değil mi?

Hocam lütfen yanlış anlamayın. Bazen unutabiliyor insan, bende yaptğım bazı kodları denerken unutabiliyorum. 

Aracı kumandadan kitleyip deniyorsunuz değil mi?
Hocam her durumu denedim calisirken kilitli degilken kilitliyken. Calisirken silecek aninda calisti camlari kapamadi. 0011 li bi kod daha vardi acaba onuda mi biryere elle girmek lazim

Hocam 15.7.1 kablomla RLHS sensörde denedim maalesef başarılı olamadım.

Bi hareket olmuştu konuya dair ama hayırlısı bakalım. olmadı yine sonuç alamadık fakat inanıyorum ki bir çözümü vardır. Herkese emek ve paylaşımı için teşekkürler :)  

Hocam her durumu denedim calisirken kilitli degilken kilitliyken. Calisirken silecek aninda calisti camlari kapamadi. 0011 li bi kod daha vardi acaba onuda mi biryere elle girmek lazim
Sanırım işaretli yeri diyorsunuz. 

RkM9R7.png

Bu arada 06885D kodunu girince işaretli yerde ki kodda 00000110 olması lazım.

Geri
Üst Alt