Yağmurda Camların Otomatik Kapanması ( Rain Closing )

@Ender

Ender hocam bu rlhs ve rlfs ile alakalı yeni bir bilgi öğrendim araştırmalarım sonucunda.

Long coding yapmadan manuel olarak 06A8DD değerini girmeyi deneyin.

Yine hata verirse bir de 07E8DD değerini girip deneyin. Belki faydası olabilir.

Hatta bu koda kadar ki herşeyi yapıp sonrasında medya ekranından ilgili bölümü fabrika ayarlarına çevirin. Sonra bu kodlamayı yapın ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aynı servisin yaptığı gibi bir işlem . heyecanlandırıcı bir bilgi.  :'(

Kodlama işlerinde kendini aşmaya devam ediyorsun yusuf. Yeni bir üstad mı doğuyor yoksa.  s=clever

@yusuf

Orhan Hoca dedi:
Aynı servisin yaptığı gibi bir işlem . heyecanlandırıcı bir bilgi.  :'(

Kodlama işlerinde kendini aşmaya devam ediyorsun yusuf. Yeni bir üstad mı doğuyor yoksa.  s=clever

@yusuf
İnşallah doğar hocam. Benim huyumdur. Birşeyi yapamazsam onu yapana kadar asla aklımdan çıkmaz. Şu an da aklımda pek birşey yok :D

Bunu deneyen ve sonuç alan oldumu acaba?

ben manuel olarak kodlamada yapmıştım fakat sonuç alamadım.

birde bahsettiğiniz şekilde deneyeceğim ama benim tahminim modül değiştirmek :)

yusuf dedi:
@Ender

Ender hocam bu rlhs ve rlfs ile alakalı yeni bir bilgi öğrendim araştırmalarım sonucunda.

Hatta bu koda kadar ki herşeyi yapıp sonrasında medya ekranından ilgili bölümü fabrika ayarlarına çevirin. Sonra bu kodlamayı yapın ;)
@yusuf hocam dediğiniz yolu siz belirtince hatırladım, ben de yabancı forumlarda dolaşırken gözüme çarpmış fakat o zaman çok ta anlamlandıramamıştım, ta ki siz söz edene kadar... Uzman farkı da işte burada devreye girmiş :) Bence bu yolu mutlaka denemekte fayda olacaktır, en azından  belki hala bir ümit vardır. Bizler gibi bir çok rlhs modülüne sahip kullanıcı güzel haberler bekler :)

Ender dedi:
Bunu deneyen ve sonuç alan oldumu acaba?

ben manuel olarak kodlamada yapmıştım fakat sonuç alamadım.

birde bahsettiğiniz şekilde deneyeceğim ama benim tahminim modül değiştirmek :)
Hocam yurtdışı forumlarında sonuç almışlar. bugün ilk defa kodlama yaptığım için başarısız olunca araştırma fırsatım oldu. Kendi aracım olsa inip deneyecektim hemen. Sizlerden haber bekliyorum :)

hangi model ve opsiyonda sonuç alınmış acaba? sorun 2015 de olduğu için burası önemli.

@Ender

Denedim ama sonuç alamadım Yusuf Hocam. manuel olarak 2 kodu da denedim malesef olmadı. :(

Varmı bir gelişme acaba?

bu iş bayağı uğraştırdı ben yafff :)

Muhammed üstad.

servise gerek kalmadan açmamışmıydık bu kodlamayı 15.7 sürüm kabloyla.

Ben öyle hatırlıyorum. gelişmeleri vag ana konuya mı yazmıştık?

@MSE

@SertacTDemir

Yanlış Bilgiydi diye hatırlıyorum bende. Hatta Muhammed Hocam özürdilemişti yanlış anlaşılma için :)  Rain closing halen gizemini koruyor :)  

Yanlış Bilgiydi diye hatırlıyorum bende. Hatta Muhammed Hocam özürdilemişti yanlış anlaşılma için [emoji4] Rain closing halen gizemini koruyor [emoji4] 
Hocam RLHS/RLFS diye ayrım yapmadan yazdığım için özür dilemiş olabilirim. RLHS olanda kodlama başarılı oluyor ancak sistem çalışmıyor. RLFS'de herşey yolunda. Sistem şuan hazırda bekliyor istediğim anda Media ekranından aktif hale getirebilirim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynen öyleydi RLHS içindi durum.

One Life Live it.!!!

Geri
Üst Alt