Golf 7.5 Android auto çalışmıyor.

avkaraduman

Yeni Üye
İsim
Arda
Merhaba carplay aktif aracımda s7 edge telefonum kablo takılı halde görmüyor bayide bana android desteklenmiyor iphone olması lazım dediler bir çözümü var mı acaba

Teyp aliexpress ten aldığınız teyp mi?  Bazı arkadaşlar, o cihazın belli Bir kullanımdan sonra afalladığını söylemişti. 

Upvote 0
1. Bağlantı kablosu orijinal kablo olmalı

2. Telefonunuzda android auto yüklü olmalı.

Bu ikisini sağlarsanız bağlanır.

Upvote 0
Ikisini de sağladım olmuyor
Şayet araçta opsiyonel donanım olarak AppConnect mevcut ise., Media ekranındam menü tuşuna basıp, ardından ekrandan appcoonect e tıklayıp., çıkan ekranın sağ alt köşesünden gerekli ayarları yapmanız lazım., videoyu izleyiniz; 

Upvote 0
Söylediğiniz her seyi denedim ama malesef ios ta tıkır tıkır çalışırken kendi telefonumda çalışmıyor cevaplarınız için çok teşekkür ederim 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Söylediğiniz her seyi denedim ama malesef ios ta tıkır tıkır çalışırken kendi telefonumda çalışmıyor cevaplarınız için çok teşekkür ederim 
iOS ta calismasi icin Siri aktif etmek gerekiyor öncesinde.

Androidde de böyle olabilir. Google asistani vb ni aktif ettiniz mi?

Upvote 0
tabiki google store dan androidauto uygualamasini yuklemis olmaniz gerekiyor onu yuklemissinizdir sanirim?

Upvote 0
@windshear türkiye için storeda Android uygulaması henüz yayımlanmış değil uygun olan apksını indirdim ama olmuyor malesef :/

Upvote 0
@avkaraduman hocam sorunumuz aynı mı bilmiyorum ama anlatayım. Android auto açıkken telefonu kablodan çekmeden kontak kapatıp daha sonra tekrar aracı çalıştırdığımda android auto bağlantı problemi yaşıyorum yani bağlanmıyor ve çözümüde media sistemine reset atarak çözüyorum.

Upvote 0

Geri
Üst Alt