Kamera Bağlantısı Hakkında

İsim
Emre
Merhaba arkadaşlar,

Aracıma kamera montajı gerçekleştireceğim fakat aldığım kameranın park modu özelliğini kullanabilmem için sigortadan bağlantı kurmam gerekiyor Servisi aradım sigorta kutusundan almayın alttaki kablolardan elektrik alın şeklinde tavsiyede bulundular. 

Sorum şu daha önce bu yöntem ile kamera ya da sigorta ile işlemi olan oldu mu arabası arıza verdi mi?

Fuse Tab adlı bir sigorta bağlantı kablosu var işlemi bunun ile yapacağım. 

Kamera Viofo A129 IR İnternet'te montajıyla ilgili video da buldum aslında ama bunu Bursa'da profesyonel olarak yapabilecek yer tavsiyesi olan varsa tavsiyelere açığım. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=658&v=HEaDiDgjCjQ

viofo-a129-duo-ir-cift-kamerali-gpsli-arac-kamerasi-01_1024x1024.jpg

Ekran Alıntısı.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aynı kamerayı kullanıyorum ve aynı aparatı kullandım bağlamak için. Araç kılavuzundaki sigorta resmine bakarak bağlantı yaptım problemsiz kullanıyorum.

Bende xiaomi nin bu kamerasını almayı düşünüyorum kullanan var mı yorum alabilir miyim? Bir de kamera bağlantısına kontak kapalı iken elektrik gidiyor mu acaba, aküye yük bindirmesin diye ona göre bağlatayım bende.

CF87B860-511B-4D8A-996F-6041D91DAE7E.jpeg

Bende xiaomi nin bu kamerasını almayı düşünüyorum kullanan var mı yorum alabilir miyim? Bir de kamera bağlantısına kontak kapalı iken elektrik gidiyor mu acaba, aküye yük bindirmesin diye ona göre bağlatayım bende.

Ekli dosyayı görüntüle 24770
bunu bilmiyorum ama kamerarehberi diye bir sayfa var oradan bakabilirsiniz olabilir. ben taktım kontak kapalı iken sürekli kayıt ediyor bunun için aparatlar var akü cihaz arası akünün gücü düştüğünde elektriği kesiyor bunları tercih edebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 24770
Nereden alacaksınız, banggood dan 225 liraya sipariş vermiştim 2 hafta beklettiler stok yok denildi sonradan. İptal ettim

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Kysr038 seri farklı ama fark çok yok gibi, buda ingilizce versiyonu, 

Geri
Üst Alt