Jump to content

ayboay

TAİWAN

Recommended Posts

Arkadaşlar 2013 golf highline tdi dsg sahibiyim 2 senedir biniyorum araca fakat bu 2013 modellerde led stop ve katlanır ayna yok highline olmasına rağmen ve oem ürünler ateş pahası bildiğiniz üzere bende taiwan malı yaptırmayı düşünüyorum stop ve katlanır aynayı acaba aranızda daha önce yaptıran varsa bilgilendirebilir mi ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@tgun89 takıldıktan sonra tesisat değişiyor mu yoksa sök tak mı oluyor birde ne kadar fiyata yaptırdınız  ve oem led stop ile fark anlaşılıyor mu yan yana koyunca çünkü oem ve taiwan ön farları ben açıkçası rahat anlıyorum stoplarda öyle bir durum dikkatimi çekmedi hiç 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orijinal ürünler her zaman daha iyidir hocam. 2.el e yönelebilirsiniz. Sıfırların pahalı olması noktasında haklısınız. Orijinal led stop 2.el 1750-2000 tl civarıdır. Alacağınız yan sanayi ürününün sıfırı da bu civardadır.

Katlanır ayna için ise yine çıkma olarak sadece gövde alabilirsiniz. Kapak, sinyal ve ayna camı kendi aracınızdakini kullanırsınız. 2 tane çıkma gövdenin fiyatı aşağı yukarı 800-1000 tl civarıdır. 100 liraya da bir düğme almanız gerekir. Montajı kendiniz de yapabilirsiniz.

Hem led stop hem ayna montajının videolarının bir sürü örnek youtube da dolu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

antidot bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ben o zaman internetten biraz kovalayım bakalım neler bulabileceğim [emoji4]

Sarı sitede led stop bulabilirsiniz. Ayna için doğrudan çıkmacılara gidip bakın derim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, thelakayit yazdı:

@mbonat orjinal  mi hocam talibim :)

Bir saat önce, ayboay yazdı:

@mbonat talibim demek isterdimde cikmacidan ucuza kapatırım düşüncesindeyim hepsini  :)

AliExpressten almıştım orjinall değil orjinall ilede aynı kalitede değil .  İş görsünde diye kullanılır başka bir işe yaramaz 😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
34 dakika önce, ayboay yazdı:

@hakan1979 güzel duruyor sök tak dimi taiwan soket sokete uyumlu yani ekstra tesisata ihtiyaç yok 

Teşekkürler  Soket sokete uyumlu fakat 1 adet kablo çekiliyor bagaj kapağının plastiği sökülerek 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 03.10.2019 at 7:45 PM, hakan1979 yazdı:

Teşekkürler  Soket sokete uyumlu fakat 1 adet kablo çekiliyor bagaj kapağının plastiği sökülerek 

Hakan hocam aracınız golf 7 mi?Benim arac 2013 midline plus için olur mu? Bir de link var mı? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Cengizz yazdı:

Hakan hocam aracınız golf 7 mi?Benim arac 2013 midline plus için olur mu? Bir de link var mı? 

Evet golf 7 midline uygundur link yok ama taktirdigim yerin telefonu 0532 632 14 28

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...