2013 Golf Highline led stop ve katlanır ayna

ayboay

Yeni Üye
İsim
ayberk
Arkadaşlar 2013 golf highline tdi dsg sahibiyim 2 senedir biniyorum araca fakat bu 2013 modellerde led stop ve katlanır ayna yok highline olmasına rağmen ve oem ürünler ateş pahası bildiğiniz üzere bende taiwan malı yaptırmayı düşünüyorum stop ve katlanır aynayı acaba aranızda daha önce yaptıran varsa bilgilendirebilir mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba. Ben tayvan malı led stop taktırdım. Kayan led özellikli. Gayet memnunum arabayı çok değiştirdi.

@tgun89 takıldıktan sonra tesisat değişiyor mu yoksa sök tak mı oluyor birde ne kadar fiyata yaptırdınız  ve oem led stop ile fark anlaşılıyor mu yan yana koyunca çünkü oem ve taiwan ön farları ben açıkçası rahat anlıyorum stoplarda öyle bir durum dikkatimi çekmedi hiç 

Orijinal ürünler her zaman daha iyidir hocam. 2.el e yönelebilirsiniz. Sıfırların pahalı olması noktasında haklısınız. Orijinal led stop 2.el 1750-2000 tl civarıdır. Alacağınız yan sanayi ürününün sıfırı da bu civardadır.

Katlanır ayna için ise yine çıkma olarak sadece gövde alabilirsiniz. Kapak, sinyal ve ayna camı kendi aracınızdakini kullanırsınız. 2 tane çıkma gövdenin fiyatı aşağı yukarı 800-1000 tl civarıdır. 100 liraya da bir düğme almanız gerekir. Montajı kendiniz de yapabilirsiniz.

Hem led stop hem ayna montajının videolarının bir sürü örnek youtube da dolu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ben o zaman internetten biraz kovalayım bakalım neler bulabileceğim :)

ben o zaman internetten biraz kovalayım bakalım neler bulabileceğim [emoji4]
Sarı sitede led stop bulabilirsiniz. Ayna için doğrudan çıkmacılara gidip bakın derim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Orjinal ürün daha iyidir ama kayan led özelliği yok sanırım stoplar için. Onu da belirtmek gerek.

@ayboay hocam led stop için orjinal bakın derim. 7.5 highline kayan led stopu soketleriyle birlikte 4 bine aldım yetkili servisten. replikaları da 3 binden başlıyor. 

@Holigan Serviste satılan 7,5 kayan ledli stoplar  golf 7'ye uyumlu mu biliyor musunuz?

@tgun89 evet hocam benim aracım 2013 golf 7 idi. sadece kablo çekmek gerekiyor. Montaj için @necati ustayla iletişime geçebilirsiniz.

@mbonat talibim demek isterdimde cikmacidan ucuza kapatırım düşüncesindeyim hepsini  :)

Geri
Üst Alt