Kumandadan cam tavanın tam açılması

Orhan

Üye
İsim
Orhan
Normalde kumandadan camları açmak üzere açma tuşuna basılı tuttuğumuzda cam tavanın arkası yukarı kalkıyor, tamamen açılmıyor. Bu kodlama ile cam tavanın tam açılmasını sağlamış oluyoruz.

1- 09 Cent. Elect.

2- Security Access -16 > key 31347

3- Adaptation - 10

4- (10)-Access control 2-SAD Richtung Komfortoeffnen kanalını seçip alt kısımdan tilting olan değeri "open" olarak değiştiriyoruz.

e16e8e139ef4690c03e359f1ab63670d.jpg

Önceki hali

https://vimeo.com/143135593

Sonraki hali

https://vimeo.com/143135413

Moderatör tarafında düzenlendi:
Orhan Hocam bu kodlamada ben 4 camında açılmasını istemiyorum.Kumanda ile Sadece Cam Tavan(Tamamen)açılmasını istiyorum .Acaba öyle bi kodlama var mıdır?

@burak_ hocam bu konuya davet edeyim de Ankara kablomuz gelince bunu size yapalım :)

burak_ dedi:
@burak_ hocam bu konuya davet edeyim de Ankara kablomuz gelince bunu size yapalım :)
,Murat Abi  konuya canı gönülden, gönüllüyüm  :D Şurada bahara ne kaldı!

@ansolak Ahmet hocam duy bizi  :)
Duydum hocam. Kablo ucakta galiba yilbasindan sonra elimizde olur ins. Sonra bir bulusmada ayarlariz. Gerci o kadar golf bir araya gelince arac kumandalari sapitiyor [emoji16]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Exe7 dedi:
Orhan Hocam bu kodlamada ben 4 camında açılmasını istemiyorum.Kumanda ile Sadece Cam Tavan(Tamamen)açılmasını istiyorum .Acaba öyle bi kodlama var mıdır?
Muhammed hocama soralım bu teknik olayı.

@MSE

Orhan Hoca dedi:

@MSE
Cam tavanın açılmamasını ayarlayabiliyoruz hocam ama camları da bir deneyeyim haber veririm. Şu sıralar arabaya inemiyorum hava çok soğuk.

Sent from my iPhone using Tapatalk

yukarıda ahmet @ansolak hocamın yazdığı doğrudur bu arada. tüm golfler yan yana dururken kumandadan camları sunroofu açalım diye herkes denemeye başlayınca ortalık bir karıştı ki sormayın. kumandası çalışmayanlar, kilidi acilmayanlar, camlar zaten inmiyor :D

buluşma yapalım derken 8 tane arabanın beynini elimize alıyorduk valla.

MSE dedi:

@MSE
Cam tavanın açılmamasını ayarlayabiliyoruz hocam ama camları da bir deneyeyim haber veririm. Şu sıralar arabaya inemiyorum hava çok soğuk.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Anladım Muhammed kardeşim,aracın camlarını açmayı kullanmıyorum.O yüzden Cam tavan kullanıyorum. Bi deneme fırsatı bulursanız kardeşim beklemedeyim.

Orhan Hocama da ayrıyeten tşk ederim ilginizden dolayı.

Aracın camlarını kullanmak istemeyipte camtavanı açmak isteyenler bütün camları tamamen acsın daha sonra kapatsınlar uzun süreli basılı tutmak kaydıyla... sonuçta camların kapanması camtavan dan daha önce olacağı için cam tavan biraz da olsa açık kalmış olacaktır. bende önceleri takılmıştım bu duruma fakat kendimce böyle bir çözüm buldum,kodlama yapmadan. şimdilik memnunum :) herkese iyi forumlar.

Çok mantıklı gerçekten Ender Hocam.Fakat camı indirmeme isteğim şu tozdan dolayı iz yapıyor ve bu görüş alanımı engelliyor; o yüzden kodlama şart bana Hocam

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaslar benim araçta kumandadan açık cami kapatabiliyorum fakat açamıyorum teyp değiştirdikten sonra böyle oldu varmıdır bunun kodu?

Geri
Üst Alt