Halojen Stoplarda Geri Vites Işığını Sinyallerle Birlikte Çakarlı Kullanmak

geri kamerası olup da benim şartlarımdaki gibi bu kodlamayı yaptıktan sonra verimli netice alamayan arkadaşımız var mı aynı tecrübeleri yaşayan?

sorunun çözümü için neler yapacak veya yaptı onu merak ediyorum led stop taktırmadan. &:

Moderatör tarafında düzenlendi:
 Bende led stop var . Sonradan takilma ve paralel hatti cekilmemis. Ben bu kodu uyguladim ve led stopta calisiyor. 

bu benim arac .

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Orhan bu kodu normal led stoplarda uygulayinca casiliyor mu ki. Yada ben paralel hat crksem bu kid calismaya devam edermi ki. 

@Orhan bu kodu normal led stoplarda uygulayinca casiliyor mu ki. Yada ben paralel hat crksem bu kid calismaya devam edermi ki. 
Led stop da çalışıyor hocam. halojenli- geri kameralı araçta çalışmıyor bir tek.

güzel olmuş kodlamanız.

sadece aracı kumanda dan açıp kapatırken ki çakarlı olayı nasıl yaparız yukardaki kodlar ne içindi

@OrhanHocam merhaba,

Bu uygulama için geri vites lambalarını değiştirdiniz mi ? Aracım comfortline. 

Şayet değiştiyseniz önerebileceğiniz uygun fiyatlı bir ürün varmı  ? 

Evet, muayeneden geçmez bu şekilde. 
 ACİL ACİL  Merhaba ben kapatmayı unuttum geri vites sinyallerle karışıyor diye ağır kusurlu saydılar geçemedim. Şimdi ben yaptığımı nasıl geri alacaktım unuttum yardımcı olur musunuz bana? Çakarlı yanmaması için hangi kodları düzelteceğim teşekkürler

Geri
Üst Alt