2014 POLO YAZILIM PROBLEMİ

ttolgaoz

Yeni Üye
İsim
Tolga
Merhaba forum takipçileri 2014 1.2 tsi Polo aracım var araçta kadran selamlamayı ve Amerikan park sensörünü vcds programından vagcom kablo yardımıyla yaptık fakat araba da yazılım hataları almaya başladık silecek hatası veriyor, suyu kontrol edin diyor. Sinyaller çalışmıyor, 4 lüler çalışmıyor, korna, kapıyı kilitleme gibi şeyler şuanda aktif değil. Yazılımı yapmadan önce yedek almıştık. Yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkür ediyorum iyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vcds yedek alma ve geri yükleme diye konu açılmıştı  hocam ordan bakabilirsiniz.

Merhaba forum takipçileri 2014 1.2 tsi Polo aracım var araçta kadran selamlamayı ve Amerikan park sensörünü vcds programından vagcom kablo yardımıyla yaptık fakat araba da yazılım hataları almaya başladık silecek hatası veriyor, suyu kontrol edin diyor. Sinyaller çalışmıyor, 4 lüler çalışmıyor, korna, kapıyı kilitleme gibi şeyler şuanda aktif değil. Yazılımı yapmadan önce yedek almıştık. Yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkür ediyorum iyi forumlar.
Ön far ve aynalardaki amerikan parkları kapatın daha sonra kontağı kapatın 1-2 dk bekleyin geri açın sorun düzelir hocam. 

Düzeltemiyorsanız haber verin yardımcı olayım. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@MSE gece aynı dediğin gibi yaptım tüm yaptığım işlemi geri aldım fabrika ayarlarına çevirdim anlık olarak düzelmemişti. Sabah kalkıp kontağı çevirdim araç eski haline dönmüş. Yazılımcı bir arkadaşa sorduğum da ise 2014 modellerine önermiyoruz yazılımıyla oynamayı bizde yapmıyoruz bu şekilde problem oluyor dedi. Teşekkürler sağolun ilginiz için.

@MSE gece aynı dediğin gibi yaptım tüm yaptığım işlemi geri aldım fabrika ayarlarına çevirdim anlık olarak düzelmemişti. Sabah kalkıp kontağı çevirdim araç eski haline dönmüş. Yazılımcı bir arkadaşa sorduğum da ise 2014 modellerine önermiyoruz yazılımıyla oynamayı bizde yapmıyoruz bu şekilde problem oluyor dedi. Teşekkürler sağolun ilginiz için.
Far anahtarı sıfır konumundayken hata vermiyordur muhtemelen.

2014 model Polo’ların BCM yazılımları hatalı, güncellenmesi gerekiyor hocam. Ama sorun güncelleme yapmadan da çözülür kodlamaları tekrar bir kontrol edin bence  

@MSE kolay gelsin  ben 1.4 TDI 2014 comfortline bluemotion aldım bir ay oldu fakat benim polodada far yaktigim  zaman silecek arzasi soğutma suyu arzası sinyaller çalışmıyor beyinciye gittim bcm arızalı dedi benim aracta ekstra  park sensörü takılı ucuz olanlardan  bazı zamanda farı yaksamda arza vermiyor yardımcı olabilirmisiniz

Merhaba. Vas5054 bulabilir misiniz

Geri
Üst Alt