Jump to content

tuncer_2632

1.2 TSİ GOLF 7 56.400km de SATILIK

Recommended Posts

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler:  2013 Kasım çıkışlı. Ben bir tanıdığımdan 20 bin km de almıştım. 4 yıldır sürüyorum. ilk sahibi sayılırım. aracım çok temiz. düzenli bakımları ve temizliğini yapıyorum.

Boya ve değişen:  Değişen yok. sadece park halindeyken birinin aracımı tekmelemesi üzerine 3 bölgede BOYASIZ GÖÇÜK düzeltme ayrıca sol arka kapıda 20cm lokal boya var. ön cam ve sağ ön yolcu camı orjinali ile değişti. 20cm lokay haricinde boya yok. orta susturucu ve son susturucu iptal edilip varex takıldı gti difizör ve gti egzos başlıkları çifti aktiftir. varex kumandalı ve vana kısmı üste gelecek şekilde takıldı vizeden de böyle geçiyor polis durdurduğunda kapalı olduğu sürece anlamıyor, Downpipe yoktur. yazılım hiç yaptırmadım. 225.40x18 lastikler yenidir 2 ay önce takıldı. Orjinal MİB 2 multimedya var. Geri görüş kamerası ile hem Türkçe menü hemde video izleme, easyconnect ve mirrorlink var. Aracın tavanında saunroof yok folyo kaplama vardır. Aracata eicbach 3.5cm lik prokit var. inanılmaz konforlu. kısa uzun ve sisler hepsi led taktım. Ayrıca arka sinyallerin ampullerini led taktım. Araçta hasar kaydı çıkmamaktadır.

Fiyat: 91.000 TL

FOTOĞRAFLAR:

IMG_E0922.JPG.3eb6e8d06263afc7b5adc5618727ac39.JPG

IMG_8942.JPG

IMG_0579.jpg

IMG_0724.JPG

IMG_0729.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...