Jump to content

Orhan

LED STOPLARDA LED SİNYALLERİN KENDİ İÇİNDE ÇAKARLI OLARAK YANMASI (FABRİKASYON OLANLAR)

Recommended Posts

Muhammed hocam . arkadaşımız özelden yazdı ama sebep sonuç çıkarmak için buraya alıyorum.

güncellenebilir kabloyla sonradan takılan led stoba uygulamışlar çalışmamış . en muhtemel sebebi ne olabilir?

Kodları mı eksik yazdık?

@coderhty

@MSE

Hocam bu kod yalnızca orijinallerde ve orijinal şemaya göre montaj yapılanlarda çalışır. Hocamızın 16blk - 17tfl kanalları boştadır sonradan takıldıysa. BCM'den kablo çekmek gerekir. Benim durumum da aynı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

siz kablo cektiniz mi bcm den ? tesisat şeması var mı ? yada herhangi bi tarifi yaptıysanız eger..

stoplar yetkili servisten alınıp takıldı tek sinyalden paralel aldıklarını sanıyorum..

Aynen hocam paralel alıyorlar. İsterseniz şuanda aşağıdaki kodlamayı yapabilirsiniz.

BCM'den kablo çekme işini henüz yapmadım. Denemesini yaptım aslında ama kodları açmam lazımdı kablom yoktu bir daha da fırsat olmadı. Bagajda duruyor kablolar. Yaptığımda paylaşacağım.

42-LED STOPLARDA LED SİNYALLERLE BİRLİKTE LED FARIN KARŞILIKLI ÇAKARLI YANMASI

http://www.golftutkusu.com/index.php?topic=1381

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Muhammed hocam . arkadaşımız özelden yazdı ama sebep sonuç çıkarmak için buraya alıyorum.

güncellenebilir kabloyla sonradan takılan led stoba uygulamışlar çalışmamış . en muhtemel sebebi ne olabilir?

Kodları mı eksik yazdık?

@coderhty

@MSE

Hocam bu kod yalnızca orijinallerde ve orijinal şemaya göre montaj yapılanlarda çalışır. Hocamızın 16blk - 17tfl kanalları boştadır sonradan takıldıysa. BCM'den kablo çekmek gerekir. Benim durumum da aynı.

siz kablo cektiniz mi bcm den ? tesisat şeması var mı ? yada herhangi bi tarifi yaptıysanız eger..

stoplar yetkili servisten alınıp takıldı tek sinyalden paralel aldıklarını sanıyorum..

Aynen hocam paralel alıyorlar. İsterseniz şuanda aşağıdaki kodlamayı yapabilirsiniz.

BCM'den kablo çekme işini henüz yapmadım. Denemesini yaptım aslında ama kodları açmam lazımdı kablom yoktu bir daha da fırsat olmadı. Bagajda duruyor kablolar. Yaptığımda paylaşacağım.

42-LED STOPLARDA LED SİNYALLERLE BİRLİKTE LED FARIN KARŞILIKLI ÇAKARLI YANMASI

http://www.golftutkusu.com/index.php?topic=1381

Hocam tskler bencede cok guzel 1 kodlama peki bu kodlama arka led amerikan parkla birlikle calısır mı ?

ve ic led stop lamlarını da kodladım onlarla birlikte calısmasında bi sorun olur mu ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@coderhty Sorun olmaz hocam Amerikan park açıkken çektiğim bir videoyu paylaşayım

ilginize alakanıza cok tsk ederim hocam @MSE saygılar

Ne demek hocam. Aklınıza değişik, forumda olmayan bişey gelirse haber verin lütfen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel görünüyorda işte benim kablom yok kablosuz olmuyor heralde kabloyu nerden alırım ve kim bana yardım eder adana antep veya ben urfadayım bana yakın ? Ve sadece kablo yetiyormu?

Müslüm hocam, aracınızı da Adana'dan almıştınız sanırım 31 Ocak Adana buluşmasına gelin tüm özellikleri aktif edelim, hemde keyifli bir gün geçirmiş oluruz.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@enpisagor hocam gecen yazdım sana yorumdan görmedin :) o tarihte yurtdışında olacagım yoksa kacırmazdım ama eger sizi adanada baska bi tarihte yakalasam yaparmıyız?

Dikkatimden kaçmış özür dilerim, tabii ki ne zaman burada olursanız baştacısınız, hemen yaparız.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba,

Bi led sinyal görmüştüm okla işaretlediğim yere doğru yanıp sönüyodu. Yani ilk önce sol taraf yanıyo sonra sağ tarafa doğru yanıyo sonra sol tarafltakiler sönüyo bu hızlı bi şekilde oluyo yani sinyal lambası hızında. Bunu golf 7 ye takabilir miyiz örneğini bulamadım internette?

maxresdefault.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, yusuf yazdı:

@cryalcin sizin anlattığınız ne yazık ki yok. Bizde orada 2 kanal var sol ve sağ parça için. Onlarin Çakarlı yanma kodu var. 

60 sayfalık vag genel konusuna baktım. Muhammed hocamın hazırladığı led stoplara yapılabilecek kodlamalar videosu var.

Bir video daha vardı. o da konu başlığında paylaşılmıştı. alttaki video audide olan. hocamın istediği hangisi acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...