LED STOPLARDA LED SİNYALLERİN KENDİ İÇİNDE ÇAKARLI OLARAK YANMASI (FABRİKASYON OLANLAR)

Orhan

Üye
İsim
Orhan
Select -> 9 Central Electronik

16-Security Access -> 31347

10-Adaptation -

Channel: (4) Leuchte16BLK SLB35BLK SL KC9-Lichtfunktion A16: Set = Blinken lins Dunkelphase. (Default:Blinken Links Hellphase)

5Q0-937-084-Q_Module09_Adaptation_led_blinker_oposite_v1.png

Channel: (4) Leuchte17TFL R BLK SRB3TFL R BLK SR KC3-Lichtfunktion A17: Set = Blinken rechts Dunkelphase. (Default: Blinken rechts Hellphase)

5Q0-937-084-Q_Module09_Adaptation_led_blinker_oposite_v2.png

ÖNEMLI NOT:  Arka led stoplara özel kodlamalar önceden yapılmışsa örneğin (frene basıldıgında iç sinyallerin yanması,  Gündüz farları ile birlikte led stoplarında yanması gibi kodlar) bunları geri almanız gerekebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Artık yazmaya utanıyorum ama bu da çok hoş :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yazmakta sıkılmamak lazım hocam. yapmanız lazım gerçekten çok güzel bir özellik.

Merhaba

Yaşadığım şehirde  audi bi araçta linkini paylaştığım şekilde sinyal yanma efekti gördüm ve çok hoşuma gitti bunu golfe uygulamak mümkünmüdür acaba.. İnternette biraz baktım ancak bişey bulamadım bununla ilgili.

ibrahim043 dedi:
Merhaba

Yaşadığım şehirde  audi bi araçta linkini paylaştığım şekilde sinyal yanma efekti gördüm ve çok hoşuma gitti bunu golfe uygulamak mümkünmüdür acaba.. İnternette biraz baktım ancak bişey bulamadım bununla ilgili.
hocam güzel görünüyor. Bizdeki altyapının bunu desteklediğini sanmıyorum. Vag konusunda şu ana kadar yapılabilecek şeyler var.

Kendi kendine far işleriyle uğraşan birisi var acebooktada sayfası var 'doktor bixenon' bu bahsettiğiniz sinyal türünü astra j ye uygulamış sequential sinyal diye geçiyor.

Benim hosuma gitmedi bu ozellik actirmam galiba

varsa kodu alırım bir dal :) ben beğendim.

Bu kodla olacak bir şey değildir.Elektronik bölümü mezunuyum eskiden karaşimşek devresi vardı okulda yaptığımız sağdan sola soldan sağa akıp giden lambalar o her led için ayrı direnç ve diyot kullanılıyordu ve ayrıca entegre.Yani standard golf led stoplarında bu kadar teferruat olacağını sanmam.

Geri
Üst Alt