LED STOPLARDA LED SİNYALLERİN KENDİ İÇİNDE ÇAKARLI OLARAK YANMASI (FABRİKASYON OLANLAR)

@cryalcin sizin anlattığınız ne yazık ki yok. Bizde orada 2 kanal var sol ve sağ parça için. Onlarin Çakarlı yanma kodu var. 
60 sayfalık vag genel konusuna baktım. Muhammed hocamın hazırladığı led stoplara yapılabilecek kodlamalar videosu var.

Bir video daha vardı. o da konu başlığında paylaşılmıştı. alttaki video audide olan. hocamın istediği hangisi acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dinamik sinyal modülü. Modül bağlantısı ile yapılabiliyor. 185 euro gibi bir fiyatı var 

Türkiyede yapan yok sadece modül soketin araya bağlanıyor kodlamasız arızasız

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Bence orjinal durmuyor videoda ki uygulama, Audi'de ki gibi değil sanki, sadece iç ve dışta ki sinyaller sırayla yanıyormuş gibi.

Fiyat yüksekmiş bayağı. Bende de bulunan cakarli kodlamanin biraz yavaslatilmis hali olsa sanki yakalayacak aynı hız ve görüntüyü ☺

One Life Live it.!!!

@Ender Hocam sanırım bizim çakarları yavaşlatacak bir kod düzeneğimiz var, yarın paylaşayım bir denemenizi rica edeceğim @MSE Muhammed Hocam Kencha [emoji848][emoji4]

iPhone using Tapatalk

@Ender Hocam sanırım bizim çakarları yavaşlatacak bir kod düzeneğimiz var, yarın paylaşayım bir denemenizi rica edeceğim @MSE Muhammed Hocam Kencha
emoji848.png
emoji4.png

iPhone using Tapatalk
Fena olmaz en azindan bir denenir :'(

@Ender Hocam sanırım bizim çakarları yavaşlatacak bir kod düzeneğimiz var, yarın paylaşayım bir denemenizi rica edeceğim @MSE Muhammed Hocam Kencha [emoji848][emoji4]iPhone using Tapatalk
Fena olmaz en azindan bir denenir:'(
Erkan hocam aslında ışığın yavaş bir şekilde sönmesini sağlıyor ya da ben tam kodlamayı yapamadım. Size gönderdiğim videoyu paylaşıyorum Ender hocam da bir baksın :)

Arkadaşlar;

Sonradan takılan led stopların iç kısmı fren lambası olarak yaınıyormu yani kodlama ile bu mumkünmü?

@pegasus Barış Hocam bildiğim kadarıyla mümkün zira @MSE Muhammed Hocamızın ledleri de sonradan takılma olduklarından bu konuda size en doğru cevabı verebilecektir.

Geri
Üst Alt