LED STOPLARDA LED SİNYALLERİN KENDİ İÇİNDE ÇAKARLI OLARAK YANMASI (FABRİKASYON OLANLAR)

coderhty dedi:
@coderhty Sorun olmaz hocam Amerikan park açıkken çektiğim bir videoyu paylaşayım

Ne demek hocam. Aklınıza değişik, forumda olmayan bişey gelirse haber verin lütfen.

Sent from my iPhone using Tapatalk

tmm hocam mutlaka yazarım tekrardan tsk ederim.. @MSE

Moderatör tarafında düzenlendi:
uygulama yaptım oldukça güzel oldu. Tekrar teşekkür ederim. Aşağıda videoyu da paylaşıyorum.

https://youtu.be/PoLHWLrOsUk

Çok güzel görünüyorda işte benim kablom yok kablosuz olmuyor heralde kabloyu nerden alırım ve kim bana yardım eder adana antep veya ben urfadayım bana yakın ? Ve sadece kablo yetiyormu?

muslumbingollu dedi:
Çok güzel görünüyorda işte benim kablom yok kablosuz olmuyor heralde kabloyu nerden alırım ve kim bana yardım eder adana antep veya ben urfadayım bana yakın ? Ve sadece kablo yetiyormu?
Müslüm hocam, aracınızı da Adana'dan almıştınız sanırım 31 Ocak Adana buluşmasına gelin tüm özellikleri aktif edelim, hemde keyifli bir gün geçirmiş oluruz.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@enpisagor hocam gecen yazdım sana yorumdan görmedin :) o tarihte yurtdışında olacagım yoksa kacırmazdım ama eger sizi adanada baska bi tarihte yakalasam yaparmıyız?

muslumbingollu dedi:
@enpisagor hocam gecen yazdım sana yorumdan görmedin :) o tarihte yurtdışında olacagım yoksa kacırmazdım ama eger sizi adanada baska bi tarihte yakalasam yaparmıyız?
Dikkatimden kaçmış özür dilerim, tabii ki ne zaman burada olursanız baştacısınız, hemen yaparız.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar merhaba,

Bi led sinyal görmüştüm okla işaretlediğim yere doğru yanıp sönüyodu. Yani ilk önce sol taraf yanıyo sonra sağ tarafa doğru yanıyo sonra sol tarafltakiler sönüyo bu hızlı bi şekilde oluyo yani sinyal lambası hızında. Bunu golf 7 ye takabilir miyiz örneğini bulamadım internette?

maxresdefault.jpg

çağlar bey vag-com kablo ve kodlamasıyla yapılıyor bu özellik.Bilgili arkadaşlar daha sağlıklı cevap verecektir

videonun 00:43 deki durumundan mı bahsediyorsunuz hocam. kodlaması başlığında mevcut.

@cryalcin

@cryalcin sizin anlattığınız ne yazık ki yok. Bizde orada 2 kanal var sol ve sağ parça için. Onlarin Çakarlı yanma kodu var. 

Geri
Üst Alt