Çok kararsız kaldım yardım lütfen:)

Wyt23

Üye
İsim
Vahit
Sıfır comfortlıne golfle sıfır seat leon exelance fiyatları aynı ve 2sinde de 50 bin sıfır faiz var. Exelance pakette anahtarsız çalıştırmadan geri görüş kamerasına ve cam tavana kadar mevcut. Malum comfortlıneda donanım oldukça düşük. Leon alınır mı ve benim gibi ikilemde kalan oldu mu acaba?  Bu arada 2017 comfortline benzinli Manuel golfüm var onu da değerlendirecem. 

hocam neden sıfır alıyorsun zaten güzel aracın var. ben senin yerinde olsam almam alırsam da leon alırım çünkü standart golften daha dolu. aynı donanımlarda olsa kesinlikle golf alırım golfün kalitesi ne yazık ki leonda yok. 

Sıfır comfortlıne golfle sıfır seat leon exelance fiyatları aynı ve 2sinde de 50 bin sıfır faiz var. Exelance pakette anahtarsız çalıştırmadan geri görüş kamerasına ve cam tavana kadar mevcut. Malum comfortlıneda donanım oldukça düşük. Leon alınır mı ve benim gibi ikilemde kalan oldu mu acaba?  Bu arada 2017 comfortline benzinli Manuel golfüm var onu da değerlendirecem. 
Şahsen Leon'u bu donanım farkından dolayı direk seçerdim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şahsen Leon'u bu donanım farkından dolayı direk seçerdim :)
kardes donanim vs vs ama sunu unutma test videolarini izle youtubede karsilastirma kiyaslama yazarsan cikar hic bir zaman leon bir golf etmez bir iki aksesuar diyip bence tercihini ondan yana kullanma derim golf tamamen farkli bir arac ayrica leonun sacından ic plastik aksamina kadar geri dönüsümden üretilmis bir cok parcadan üretildigini  yetkili serviste bizzat servis mudurunden duymus biri olarak onermem aralarindaki fiyat farki sebebide zaten bu 

Leonu tavsiye etmem isterse didisinin didisi olsun.Bana göre leon gösteriş meraklısı olanlarin tercihi.Golf gibi bir araç varken marka değeri varken leon 2019 model şahinci tayfasi kimse kusura bakmasın...

Özellikler çok güzel ama birisi golf işte. İlk aldığımda arkadaşım Almanya'dan aradı: golfün yeri Almanyada bir başka(tabi oradakiler 300 beygir sanırım) her evde var. Bende sizinle aynı fikirdeyim aslında ne olursa olsun bu segmentte golfün yeri ayrı. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Son Bi şey daha sormak istiyorum: 1.0 hıghlıne mı 1.6 dizel comfortlıne mı? 

İkisini de aynı fiyata mı veriyorlar?

Leonda fazlalıklar

Ön LED farlar 

Ön sis farları LED 

Sunroof

Spor alcantra +yarı deri koltuklar 

Anahtarsız GİRİŞ ve ÇALIŞTIRMA 

OTOM. KATLANAN AYNALAR 

CRUİSE kont+ far yağmur sens.  kararan ayna 

8 inç ekran

Geri görüş kamera

17 jant

Köyü karartılmış arka camlar

Orjinal kauçuk paspas 

Highline (+) plus bir Leon mu?

Comf golf mü?

Vw/seat Kaltite algısının karekökünü alıp bunca donanımla çarpın.

Çıkan sonucu rüyanızda görürsünüz zaten...

Şimdiden yeni ............aracınız hayırlı olsun...

Benim fikrim?

Direkkkk.............alırdımmm...

Leon için +1 oy kullanıyorum. Bende o ikilemde kalmıştım dün leon aldım kalite düşük ama öldürmeye gerek yok. Donanım yüksek. Bence farkı kapatıyor. Sürüş vs de golf ile neredeyse  aynı. %60 üzeri ortak parça kullanılıyor sonuçta. 

@Wyt23

Özellikler çok güzel ama birisi golf işte. İlk aldığımda arkadaşım Almanya'dan aradı: golfün yeri Almanyada bir başka(tabi oradakiler 300 beygir sanırım) her evde var. Bende sizinle aynı fikirdeyim aslında ne olursa olsun bu segmentte golfün yeri ayrı. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Son Bi şey daha sormak istiyorum: 1.0 hıghlıne mı 1.6 dizel comfortlıne mı? 
yilda kac km kullandiginiza göre degisir, dizel icin eskiden yilda en az 15k km derlerdi simdi malum benzin-mazot fiyat farki azaldi.

@krym 2 yıldır istanbulda scirocco kullanıyorum henüz hiç çevrilmedim leonda böyle bir kural mı var ? :)

@Wyt23 Mümkünse 1.5 TSI ACT 150 PS

@musiqzz Kadir gecesi dogmussunuz :) Istanbul'da artik gece bekcileri var, cogu zaman cevrime görüyorum, bana gec diyorlar, dönerken bakiyorum: Leon, Scirocco, modifiyeli hertürlü arac ve tabiki civic olmadan olmaz, cevirmede takiliyorlar. Öylesine söyledim, kural degil tabi, ama golf biraz daha efendi adam arabasi gibi leona kiyasla

Geri
Üst Alt