ses sistemi çalarken kapı plastiği titreme

gokhan8585

Üye
İsim
gökhan
arkadaşlar ses sistemi aracı alma sebeplerimden biriydi.çok beğeniyorum zaten. kaliteli müzik  dinlemek benim için bi keyif.bazı şarkılarda normal olarak  hopalör gücünden kaynaklı kapı gözünde titreme fazla oluyor.elimle plastiği tuttuğumda titreme hissedilmiyor.eşya koyma gözüne bi parça kestirip sıkıştırmayı düşünüyorum ne dersiniz bi zararı olur mu

Kapıyı açıp izolasyon yapılabilir veya titreyen şey belirlenip sorun çözülebilir.

aslında devamlı yapmıyor çok yüksek seste bazı şakılarda yapıyor.garantilik bişey değil bence

@gokhan8585 benim de sadece sol ön kapıda bas seslerinde ses yapıyordu. Servise gösterdim. Çözüm olarak  ekolayzır bas ayarını aşağıya indirmişti😂 

Kapıdan gelen sesin normal olduğunu söylemesi üzerine ben de " o zaman bu ses normal ise geri kalan üç kapıda sorun var" demiştim ses gelmedıği için😅

Sonuç olarak kendim kapı döşemesini söktüm ve sorunun hoparlör sabitleyicilerin çakılmasıyla hoparlörün plastik kenarlarını çatlatmasından  kaynaklandığını gördüm. Kendim bant yapıştırıcı sünger felan hallettim sorun yok şuan..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kapıyı kendiniz sökmeye kalkmayın. Bilen biri yapsın.

Sonra üzülmeyin.

Geri
Üst Alt