Far Gösterge Paneli

Zaytung

Üye
İsim
Zaytung
Sa arkadaşlar öncelikle merhaba bu soruyu sorarken affınıza sıgınarak soruyorum berki konusu acılmıştır benim araçta arac otomatik farda bu arada hayalet ekranda far acık işareti cıkmıyo yada farla ilgili bir gösterge cıkmıyo mesela uzunlarda mavi far ekranı cıkıyo ama kosalar yanarken yeşil işaret cıkmıyo acaba cıkmasımı gerekiyo ya da öglemi bilemedim bu arada arac 7.5 Higline 2018

şimdiden cok tşk ederim 

Normal kadranlarda da çıkmıyor. Sadece uzunları yaktığım zaman mavi far sembolü beliriyor sizinki gibi

Sa arkadaşlar öncelikle merhaba bu soruyu sorarken affınıza sıgınarak soruyorum berki konusu acılmıştır benim araçta arac otomatik farda bu arada hayalet ekranda far acık işareti cıkmıyo yada farla ilgili bir gösterge cıkmıyo mesela uzunlarda mavi far ekranı cıkıyo ama kosalar yanarken yeşil işaret cıkmıyo acaba cıkmasımı gerekiyo ya da öglemi bilemedim bu arada arac 7.5 Higline 2018

şimdiden cok tşk ederim 
Far anahtarı auto konumdayken, far anahtarındaki fdfdfdfd.png işareti yeşil renkli yanıyorsa veya yandığı anda bilin ki kısa farlar aktif hale gelmiştir.,

Sizin istediğiniz daha doğrusu beklentiniz kısa hüzmeli far sensör karanlığı algılayıp kısa far yandığında veya siz manuel olarak kısa farı açtığınızda kisa-huzmeli-far-gostergesi.jpg resimdeki kısa hüzmeli far işareti yeşil renkli yanması durumu Golfl'erde anlamını bilmediğim şekilde koymamışlar., Passat'ta var.., Çok önemli mi eh biraz önemli.., Far anahtarı auto konumdayken, far anahtarındaki fdfdfdfd.png işareti yeşil renge döndüğünde veya yandığı anda bilin ki kısa farlar aktif hale gelmiştir..

@forzaGilles işte sorun orda ben hiç yeşili görmedim göremedim sorun mu onuda bilmiyorum

@forzaGilles işte sorun orda ben hiç yeşili görmedim göremedim sorun mu onuda bilmiyorum
Auto modda iken tünel gibi karanlık bir ortama girin veya far anahtarını elle manuel olarak kısa fara alın., Sonrasında bu işaret yeşil renkte yanacaktır fdfdfdfd.png

Ama bu işaret gösterge panelinde (hayalet ekranda) değil.., far açma-kapama kumandasının üzerinde yanıyor..!! Işık beyazdan yeşile döndüğünde kısa farlar aktif olmuş demektir..

Geri
Üst Alt