Jump to content

Recommended Posts

@mbonat  bu konu buradan sifir arac ikinci el arac tartismasina kayar, tercih meselesi :) Fiyati yazmamin amaci su: Bir arabanin fiyati bir yilda niye %50'den fazla zamlanir, Döviz bir yilda %50 artti mi? hayir.

tarihinde krym tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdi, krym yazdı:

@mbonat  bu konu buradan sifir arac ikinci el arac tartismasina kayar, tercih meselesi :) Soru su: Bir arabanin fiyati bir yilda niye %50'den fazla zamlanir, Döviz bir yilda %50 artti mi? hayir.

Orası çok karışık bir konu hocam , arabaları bırakın herşeyin fiyatı arttı . Tek artmayan şey maaşlarımız .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@mbonat Bugün bauhaus'dan silikonlu boya aldim, gecen seneki fiyatin 3 katina, 1yilda döviz ve boyanin hammaddesi petrol 3 kat mi artti? En iyisi tüketmeyi mi biraksak ? Köyümüze mi dönsek? Aklimda deli sorular, buarada köyüm olsa dönücem, belki köylü bir kizla evlenirim, hanim köylü olurum, nasip.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, krym yazdı:

@mbonat Bugün bauhaus'dan silikonlu boya aldim, gecen seneki fiyatin 3 katina, 1yilda döviz ve boyanin hammaddesi petrol 3 kat mi artti? En iyisi tüketmeyi mi biraksak ? Köyümüze mi dönsek? Aklimda deli sorular, buarada köyüm olsa dönücem, belki köylü bir kizla evlenirim, hanim köylü olurum, nasip.

Sadece dövize bakmamak lazım , bir ürün mağazaya gelene birçok aşamadan geçiyor.  Üretim taşıma satış gibi sadece benzine bile zam gelse fiyatlar artıyor .

Köye dönülse bile mutlu olunabileceğini sanmıyorum. İleri gitmek kolay fakat geriye dönmek belli bir konfor seviyesinden düşmek oldukça zor . 

krym bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 23.09.2019 at 5:32 PM, yunusaktas91 yazdı:

Yine bir reno motoru vakasi :) Motoru reno uretiyor diye clio’yla ayni degerleri beklemek cok enteresan bi kiyas degil mi? O halde talisman ile clio’nun da ayni degerleri bulmasini beklemeliyiz. Biri 1100 digeri 1500 kg agirligindaki araclardan bahsediyoruz, teknik detaya girmesek bile aradaki 400 kg fark bile yakit tuketimini belirler hangi arac olursa olsun.

Mercedes’ten niye sogudunuz bilmiyorum ama tahminimce hic W205 c200 kullanmadiniz. Yanlis anlamayin kucumsemek icin soylemiyorum ama arabanin hakkini da yememek lazim. :)

Sizin deyiminizle CLİO:

B5B5037A-8EDB-4868-B520-6265E4FCE859.jpeg.78292e04b99323b9a8ebc23f1ca75a90.jpeg

Mercedes c200

CE701DB4-6994-4198-A57C-A1C5DFDA557B.jpeg.9e4d59f6e0a4c9d5cd70185cd3412e73.jpeg

:) :) 

Böyle ölmezdi hocam füze atsaydın 😃😃😃😃

yunusaktas91 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 23.09.2019 at 2:21 PM, yunusaktas91 yazdı:

Selamlar.

2017 model ustu,

km cok yuksek olmayan,

ciddi kazasi olmayan

donanim olarak hayalet ekran ve cam tavani olan

1.4tsi 150hp ya da 1.6tdi

otomatik vites

ozelliklerine sahip bir Golf ariyorum.

Kendi kullandigim araba Mercedes W205 c200d Bluetec AMG. Bunu da satiyorum, meraklisina linkini gonderebilirim. 

Kismetse cumartesi aracimi satiyorum. Hala Golf arayisindayim fakat yukarida saydigim aracin 1.4tsi ACT motorlusunu almaya karar verdim. Temiz bir arac olduktan sonra cam tavan olmasa da olur...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...