COMİNG HOME ÖZELLİĞİNİ SİNYAL KOLU İLE DEVREYE SOKMAK (FAR SENSÖRÜ OLMAYAN ARAÇLARDA)

Hocam kontağı açın, Car menüsüne girin, ekranda sağ alttan ayarlara girin, en alttaki fabrika ayarlarına girin, oradan ışık ayarlarını sıfırlayın ve tekrar deneyin bakalım açılacak mı coming home.

Sent from my iPhone using Tapatalk
hocam bende de media ekranina coming home geliyor fakat  "bu ozellik simdilik kullanilamaz" diyor, dediğniz gibi fabrika ayarlarından ışık ayarlrını sıfırlasam, ışıklarla yaptığım diğer kodlamalarda iptal olur mu?

hocam bende de media ekranina coming home geliyor fakat  "bu ozellik simdilik kullanilamaz" diyor, dediğniz gibi fabrika ayarlarından ışık ayarlrını sıfırlasam, ışıklarla yaptığım diğer kodlamalarda iptal olur mu?
hayır hocam herhangi bişey kaybolmaz merak etmeyin. 

@MSE , hocam teşekkür ederim, ilk fırsatta deneyeceğim

Sensör olmayan araçlarda Coming Home açıldığında Car Menüsü>Ayarlar>Fabrika Ayarları>Işık e Aydınlatma menüsünü sıfırlamadığınız zaman kullanılamıyor menüye geldiği halde. Orayı fabrika ayarlarına döndürdüğünüz vakit kullanmaya başlayabilirsiniz :)

Sensör olmayan araçlarda Coming Home açıldığında Car Menüsü>Ayarlar>Fabrika Ayarları>Işık e Aydınlatma menüsünü sıfırlamadığınız zaman kullanılamıyor menüye geldiği halde. Orayı fabrika ayarlarına döndürdüğünüz vakit kullanmaya başlayabilirsiniz [emoji4]
Evet az önce oğlumu arabayla gezerek uyutmaya gittiğimde denedim oldu, teşekkür ederim

Hocam media ekranina coming home geliyor fakat uzerine basip aktif etmek istedigimde bu ozellik simdilik kullanilamaz gibi bir uyari veriyor aktif edemiyorum. Kontagi kapatip selektor yapip kapiyi acinca maalesef farlar yanmiyor. Benim merak ettgim midlineplusta daha once calistirabilen var mi acaba?

benim bildiğim 2015 araçlarda bu kodlama işe yaramıyor benimde mk7_white gibi oluyor sistem aracım comfortline..
@atakom  Atalay hocam fabrika ayarlarını sıfırlayınca oldu. onda da aynı uyarıyı veriyordu sizin gibi. tekrar bu şekil yapıp denediniz mi hocam.

yoksa 2015 model ile bir alakası yoktur sanırsam. bir de fabrika ayarlarına sıfırlayarak deneyin de test etmiş olalım bu tezinizi.

merhaba neredeyse bütün sitelerde aradım fakat bulamadım , bu kodlama polo 6c trendline 2015 modelde çalışırmı ?

evet makyajlı kasa en kısa zamanda deniyeceğim teşekkürler

Arkadaşlar araç kapılarını açınca sis her defasında sis farları yanıyor. Ne yapmalıyım yardım eder misiniz

Ben yaptım dediğiniz gibi fabrika ayarlarına döndürdüm tik koydum saniye kısmını ayarladım ama olmadı amerikan parklar açık bi ilgisi varmıdır 

Geri
Üst Alt