AKÜ DÜZEYİ VEYA SOC ( ŞARJ DURUMUNU) GÖSTERMEK

Arabayı ilk aldığı zamanlar bir değer gözüküyordu ama artık bende de gözükmüyor.

@mandufla hocam bende de görünmüyor akü seviyesi, uğramayı bıraktım artık :)

Bendeyse Akü kısmı 1 hafta önce denediğimde --- şeklindeydi şimdiyse o kısmı transit geçiyor hiç yok! Garip bu Golf kafasına göre takılıyor :)

https://goo.gl/photos/Vu2E1QgaPvJwG3tRA

Bilgi olsun diye kısa video yapayım dedim , saat ayarını falan bozdum ama olsun :) He bide gösterseydi akü seviyesini mutlu olacaktım , acaba arabayı yürütüm konfigürasyon yapıpmı denesem diyorum ....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bendeyse Akü kısmı 1 hafta önce denediğimde --- şeklindeydi şimdiyse o kısmı transit geçiyor hiç yok! Garip bu Golf kafasına göre takılıyor :)
aynısı benim aracımda da oldu. önceden akü kısmı geliyordu( değer gözükmüyordu), bugün tekrar bakayım dedim akü kısmı hiç gelmedi, saat ve servis sadece ikisi var

bende hep %80 nedense. DSG hep 80 demi tutuyor ne yapıyor acaba :)  

Merhabalar,

Renkli ekranlı araçta akü bilgisini görebilen var mı hiç ?

Yukarıdaki yazılanlara istinaden maalesef bende bu bilgiyi ekranda göremiyorum. saat'den direk servise atlıyor.

araç daha 1 haftalık.

@Zafer renksiz ekranda daha bir kere açmadım o ekranı. Akü zayıflarsa araç uyarı veriyor zaten ;)

@yusuf Eyvallah, insan merak ediyor işte :)

Düzeltme: Az önce kontak kapalıyken tekrar denedim. Akü menüsü çıktı ama %--- olarak görünüyordu.

63b758911f864b26479556e6c52fcab8.jpg

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende bugün start-stop hatası alınca ilk bakacağım akü durumu oldu grupta paylaşıldığını biliyordum. Çok yararlı oldu benim için benim araçta açıldı ekran sıkıntı yok hatada sonra düzeldi kendiliğinden :) IMG_0847.JPG

Gösterge panelinin alt orta kısmında kilometre sıfırlama düğmesine basılı tutun.

2. aşamada Akü işaretini görür görmez düğmeyi bırakın.

karşınıza fotodaki gibi akü değeri çıkacaktır.

10191317526_307c115ff4_c.jpg
Sayın Hocam 2013 MK7 Confortline aracım var bende bir çok kez denedim  saat haricinde hiç birşey çıkmadı.

Araç için Akü değeri kaç olması gerekiyor 

2015 eylül çıkışlı aracimda hala akü düzeyini gorebilmis değilim

Bende bütün yapılanları denedim ancak bir türlü göremedim. En son servise bi uğramıştım lastiklere hava vurdurmaya kontrol ettiler sıkıntı yokmuş :)

Geri
Üst Alt