AKÜ DÜZEYİ VEYA SOC ( ŞARJ DURUMUNU) GÖSTERMEK

Deniz hocam sorun hala devam ediyor mu?
Orhan Hocam konuyu idrak edemedim ilk önce. Eski mesajlara baktım da öyle hatırladım :) valla hiç bakmadım ondan sonra. Bende unutmuşum açıkçası. Yarın bakayım da yazayım hocam.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Orhan Hocam konuyu idrak edemedim ilk önce. Eski mesajlara baktım da öyle hatırladım :) valla hiç bakmadım ondan sonra. Bende unutmuşum açıkçası. Yarın bakayım da yazayım hocam.

akün bayağı yol aldı . inş yüzdesi gözüküyordur artık. yoksa sıfır aküden oluyor akü dolu olduğu için çıkmıyor ihtimali boşa çıkar. bunu test etmiş oluruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Orhan Hocam yarın bakıp paylaşıyorum hemen.

@mandufla @Orhan Buyurun videomuz geldi sıcak sıcak. [emoji4]
Eren Allah iyiliğini versin :) ya bu işi biliyoruz zaten. Bende kodlaması falan var onu videoya alacan sandım. Bende aynı şeyi yapıyorum ama bende rakam görünmüyor. Bugün bakacaktim tekrar ama unuttum.

Eren Allah iyiliğini versin :) ya bu işi biliyoruz zaten. Bende kodlaması falan var onu videoya alacan sandım. Bende aynı şeyi yapıyorum ama bende rakam görünmüyor. Bugün bakacaktim tekrar ama unuttum.

Valla Abi bende zaten göründüğü için kodlama hiç aklıma gelmedi de, evde ki inşaat işleri bitsin müsait bi zamanda onu da çekerim. :)

Valla Abi bende zaten göründüğü için kodlama hiç aklıma gelmedi de, evde ki inşaat işleri bitsin müsait bi zamanda onu da çekerim. [emoji4]
Sabah bakayım dedim. Bastım tuşa saat geldi sonra servis dedi. Akü durumunu direkt pas geçti. Bende şaşırdım. Akşam tekrar bakacam.

@Nature and cars Dün baktığımda 70 idi yüzde değeri. Bugün içini süpürdüm araç içi süpürge ile. Eve geldim, düğüne gitmek için hazırlanıp araca indim "Akü seviyesi düşük." dedi. Düğüne gittim geldim ama doluluk oranına bakmadım. Sivas yolunda doldururuz inşallah. :)

@fcsrn soğuk havalarda akü seviyesi düşük olabilir s=alala

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bana yine hüsran var :(

e4e104ad6ea0bc0187c7e823378b341d.jpg

Geri
Üst Alt