Golf 7.5 Comfortline Hız Sabitleyici

kralmali

Katılımcı Üye

İsim
Mehmet Ali
Merhaba arkadaşlar 

Aracım 2017 model makyajlı kasa comfortline hız sabitleyici ekletmek istiyorum.

Tuş takımı ve çerçeve yerli mi gateway değişmesi gerekli mi?

@MSE hocam sağolsun baya yardımcı oldu tuş takımı için

bazı yerlerde gatway değişimine gerek olmadığını bazı yerlerde değişmem gerektiği söylendi.

birde montaj ve Aktivasyon bileşen koruma kaldırma vs  için Kayseri Elazığ Malatya Muş Ankara illerinde yaptırabileceğim bir yer var mı?

servis sanırım 2500-3000 arası diyor

https://tr.aliexpress.com/item/33040714284.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.34c04c4d97z7qb

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar 

Aracım 2017 model makyajlı kasa comfortline hız sabitleyici ekletmek istiyorum.

Tuş takımı ve çerçeve yerli mi gateway değişmesi gerekli mi?

@MSE hocam sağolsun baya yardımcı oldu tuş takımı için

bazı yerlerde gatway değişimine gerek olmadığını bazı yerlerde değişmem gerektiği söylendi.

birde montaj ve Aktivasyon bileşen koruma kaldırma vs  için Kayseri Elazığ Malatya Muş Ankara illerinde yaptırabileceğim bir yer var mı?

servis sanırım 2500-3000 arası diyor

https://tr.aliexpress.com/item/33040714284.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.34c04c4d97z7qb
Ankara’da @necati abi yardımcı olur .

@mbonat teşekkürler hocam.

tek bir sorunum kaldı gateway değiştirmem gerekir mi ki acaba :)  ona göre sipariş vereyim diyorum

@mbonat teşekkürler hocam.

tek bir sorunum kaldı gateway değiştirmem gerekir mi ki acaba :)  ona göre sipariş vereyim diyorum
Hocam o donanıma  , kullanılan aktivasyon    yöntemine , yapan kişiye göre değişiyor . Yaptırcağınız yerle iletişime geçmeniz daha iyi olur .

Hocam o donanıma  , kullanılan aktivasyon    yöntemine , yapan kişiye göre değişiyor . Yaptırcağınız yerle iletişime geçmeniz daha iyi olur .
tamamdır hocam çok teşekkür ederim.

@kralmali Bence taktırma boşver, bende aracımda hep hız sabitleme, hız sınırlama vs vs özellikler olsun isterdim. Şimdiki aracımda hemen hemen bütün özellikler var çoğunu kullanmıyorum radyoyu bile direksiyondan değiştirmiyorum ekrana dokunarak değiştiriyorum :)  

@kralmali Doğru diyorsun ama uzun yolda ayağını dinlendiriyorsun ama yine de hep tetiktesin birşey çıkacak mı öndeki araba duracak mı yine ayak gergin bir şekilde bekliyor. Oluyorsa o zaman adaptive cruise control en mantıklısı bence  (y)

@kralmali Doğru diyorsun ama uzun yolda ayağını dinlendiriyorsun ama yine de hep tetiktesin birşey çıkacak mı öndeki araba duracak mı yine ayak gergin bir şekilde bekliyor. Oluyorsa o zaman adaptive cruise control en mantıklısı bence  (y)
haklısınız hocam da bütçemi aşıyor maalesef :)

Geri
Üst Alt