Otopark kolonuna sürttüm acil yardım

Servise gösterin aracı internetten kimsenin yapabileceği bir şey yok.  Çünkü çok ciddi zarar görmüş araç

Hocam   bir  göçükçüden fiyat alın  önce,  sonra servise gidin, ordan da  fiyat alın.   Geçmiş  olsun.

@Mustafafaka öncelikle geçmiş olsun sanırım Ankara dasınız şaşmazda dent teknik alim bey var gidin gösterin derim iyi kaliteli iş yapar

benim tampon onarımı ve bagaj kapağı hafif göçmüştü bin lira demişti ancak temiz iş yapar yapılabilecek en kusursuz şekilde yapar internetten araştırın isterseniz  ankaradaysanız fiyat alın derim

ben olsan değiştirmem çünkü büyük bir oranda düzeltilir diye düşünüyorum

@Mustafafaka öncelikle geçmiş olsun Hocam, boyasız onarım göçük işini yapan birisine gösterebilirsiniz, eğer servise götürmeniz durumunda kapının değişimi isteyeceklerdir 

Değişim  yapmayın hocam,  Değişim gerektiren bişey yok.   Kasko varsa  hem  kaskoyu deldrmeyin.  Hem  hasar kaydı oluşturmadan    Sağlam Göçükçüyle  halledersiniz.

Göçükçünün bu kapıyı düzeltebileceğini sanmıyorum.

Hocam geçmiş olsun.Ben bahçe duvarına fazla açık alıp bindirmiştim sizde kolona fazla kapalı girmişiniz galiba.Servise gitmeniz iyi olur gibi.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun hocam.

Şu kasko yu bozdurmayın olaylarına anlam veremiyorum, kasko yu ne için yaptırıyoruz ki biz? Hasarsızlık indirimi denilen sözde indirim sizin göçükcü vs. arabanızı onarırken para almayacak mi? Kasko varsa götürün servise ne gerekiyorsa yapılsın, satarken de işlem faturasını alıcının önüne koyarsınız.

Şahsen özelde faturasız yapılmış tramersiz araç yerine serviste yapılmış tramer kaydı olan aracı tercih ederim.

Geri
Üst Alt