Yeni Passat 1.5 TSİ act dsg

Otomatik  far otomatik klima vs yok galiba

Hocam öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Bende 1.6 dsg busınes modeli opsiyonlarım. Nasip olursa 28’inde teslim alıcam. Fiyat bayağı makul geldiği için hiç aklımda yokken bir anda kendimi depozito gönderirken buldum. Bundan önceki aracım b7, ondan önceki ise b8 Passat idi ikisinde benzinli araçalardı. Bakalım dizel otomatik nasıl gelecek. Teslim aldıktan sonra hislerimi ve deneyimlerimi siz değerli dostlarla paylaşacağım inşallah. 

Ben bu passat olayini hâlâ anlayamadim.Bir Golfe bakiyorsun orta pakette bir sürü donanim var ayni paraya passat var manuel vites bom boş paket.Geçen gün incelediğimde passati bagaj haliflex kapli falan degildi anlasilan dedim bunlardan da kismislar.Simdi kendi kendime soruyorum acaba ben ayni paraya Golf almakla hata mi ettim yada vw Passatin arkasina bir bagaj koyup ayni paraya musterisini o bagajlami kandırıyor.Bu sorulari kendime sormaktan alı koyamiyorum.Hayirli olsun kazasiz belasiz kullanmak nasip etsin Allah.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Bende 1.6 dsg busınes modeli opsiyonlarım. Nasip olursa 28’inde teslim alıcam. Fiyat bayağı makul geldiği için hiç aklımda yokken bir anda kendimi depozito gönderirken buldum. Bundan önceki aracım b7, ondan önceki ise b8 Passat idi ikisinde benzinli araçalardı. Bakalım dizel otomatik nasıl gelecek. Teslim aldıktan sonra hislerimi ve deneyimlerimi siz değerli dostlarla paylaşacağım inşallah. 
Fiyat nedir hocam??

Hayırlı olsun, fiyat kaça mal oldu.

Direksiyon simidi şık olmuş.

Daha önce de konuşulmuştu ama bu media ekranı üzerindeki passat yazısı üzücü, eskiden saat vardı şık görünüyordu. 

Merak ettiğim el freni yanındaki bardaklık gözünün kayar kapağı var mı, birkaç fotoğraftan incelediğim kadarıyla yok gibi. Bir de arka koltuk ortası kol dayama? 
Hocam 171500 e aldım ben ayın 9 unda şuan sanırsam 175000 civarı metalik renk 174500 de beyaz 

Çok güzel görünüyor, iyi günlerde kullanın..

@onr teşekkür ederim hocam hepimize kazasız belasız sürüşler dilerim 

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.
Bu arada paketin ismi değiştirilmiş sanırım, internet sitesinde Impression olarak geçiyor.

@brkylmz Hocam doğru karar zam gelince 205 liralık araba 230 civarına çıkacak.

@bcaksk evet hocam paket ismi impression olarak değişmiş zaten araç adını pakete vermek gerçekten manasızdı

@Savatage 208.000 bin tl’ye Beyaz, 210.000 metalik vardı. Ancak araç neredeyse kapış kapış gitti. Beyazı 206ya bulabildim ve aldım. İnşallah haftaya teslim alıcam. 

@Golf835 maalesef durum öyle. Bir arkadaşım daha almak istedi, bayiye geldiğinde beni ararmısınız deyince  “sizden önce 7 kişi var” cevabını almış. 

Geri
Üst Alt