Android auto ekrana yansımıyor

Vosvos

Yeni Üye
İsim
Fff
Arkadaslar herkese merhaba, ilk kez golf sahibi oluyorum aracimda anroid auto app connect mirrorlink ve uygulamalari aktif fakat samsung j7 prime telefonumu ekrana yansitamiyorum konu hakkinda bilgisi olanlar varsa yardimci olmalarini bekliyorum 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ekran yansıtmanız için telde mirror link özelliğinin olması lazım konu ile ilgili youtube de video var oradan bakabilirsiniz

Arkadaslar herkese merhaba, ilk kez golf sahibi oluyorum aracimda anroid auto app connect mirrorlink ve uygulamalari aktif fakat samsung j7 prime telefonumu ekrana yansitamiyorum konu hakkinda bilgisi olanlar varsa yardimci olmalarini bekliyorum 
Çok açıklayıcı olmuş konu başlığınız? Lütfen konu açarken biraz daha ayrıntılı bilgiler verin! Bahsettiğiniz olayın bir kaç anlamı var; 

*Telefonun ekranını direkt yansıtmak

*MirrorLink üzerinden ekranı yansıtmak 

*Android Auto ile yansıtmak....... 

Yansıtamıyorum'dan kastınız nedir? Aldığınız hata nedir? Veya yapamadığınız nokta nedir? 

@Recep Gül arkadasim baslik aciklayici olmaz zaten ana konuyu soyler . 'Yansitamiyorum'dan kastim bluetooth ile ilgili degil telefonun navigasyanonunu medyasini vs arac ekraninda gorebilmek 

Ekran yansıtmanız için telde mirror link özelliğinin olması lazım konu ile ilgili youtube de video var oradan bakabilirsiniz
arkadasim android sistem olan teypler hic bi zaman stabil calismiyor kendi aracimda 1 ay tahammul edebildim orjinalinin ses kalitesinide vermedigi gibi doru durust ne bluetoot baglantisi kurabildim ne mirror link 

Geri
Üst Alt