0 araçtan gelen yanik kokusu

Ben45

Yeni Üye
İsim
Emine
Merhabalar dün aldığım golf 1.0 dsg comfortline aracı durdugunda on kaputtan ordan yanikplastik kokusu geliyor.bu normal mi

İnş. Öyle olur Alpyaman.bugün çok korktum.otamatik  kullanan diğer arkadaşlarım hiç böyle sorun yasamamis

Uğradım hemen bugün. Ama sıkıntı yok dediler.sizin nekadar  sürede geçti. Km yapinca mi

Birde çok ilginç kaputu açtığında içerde motorun arkasında küçük bir parça Paslı. Bunu da soyledim normal dediler.hatta gelin bunu ve koku olayini servis Müdürümüz size detaylı anlatsın dediler.yarın gitcem bakalim

@Ben45 problem yok, yeni araçta bazı parçalar mum gibi birşeyle kaplı onlar yok olana kadar kokacak. Benimde böyle olmuştu. 1-1.5 ay böyle. No problem. Yeni aracınızda hayırlı olsun.

@Ben45 pas olayını bilmiyorum ama yanık kokusu 1000 1500 km arası kaybolmuştu diye hatırlıyorum 

Eniştem en son aracın önünden yanık kokusu alıyorum demişti.  Fark ettiğinde ön farların oralardan bir yerden kablodan kaynaklı hata sonucu içeride ne kadar plastik aksam varsa yanmıştı.

Aracı durdurduğunda duman çıkmasa halen farkında değildi...  Siz yinede gözle detaylıca bir kontrol edin. ;)  

Geri
Üst Alt