Replika Taiwan malı çift J led hakkında

Turgaybozkurt

Yeni Üye
İsim
Turgay
Selamlar

aracım orjinal halojen farlı şimdi farlara bir şeyler yapmak var aklımda çift L far fiyatı aldım taiwan malı 2.900tl fiyat verdiler bi xenon mercekliymiş kayan ledli falan, şimdi kafamdaki sorular şunlar illa ki bilenler kullananlar vardır diye düşünüyorum

Bunu taktığımızda aracı satarken olumsuzluk katar mı?

Muayeneden sorunsuz geçiyor mu 1 ay sonra muayeneye girecek aracım

Önerebileceğiniz güvenilir bir yer var mı? Ukaled ve istanbul garajdan fiyat aldım

yolu göstermesi halojene göre daha iyi ya da daha kötü olur mu

Aracım şuanda garantili 2016 1.2tsi dsg beyaz 40binde, 

Sizce böyle bir hamle yapmalımıyım?

ya da farlar için alternatif öneriniz var mı led ve xenon karşı göz alıcılığı beni korkutuyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracı satarken sorun olmaz. Çift L derken 7.5'taki gibi yanan farları diyorsanız onlar Led olduğu için muayeneden sorunsuz geçer. Alacağınız far standart ampüllerle gelirse aydınlatması yetersiz kalabilir, bu yüzden iyisinden içine ampül alırsanız 400-500 lira tutar toplam yaklaşık. Güzelce far ayarı da yaptırınca aydınlatmada sorun yaşamazsınız.

Konusu gelmişken çift J led far satın almak için tavsiye edilebilecek bir yer var mı?

Benim araç da comfortline 7,5 ön ledlerin olmayışına takıyorum bazen.

Daha araç yeni iken alayım kullanayım diyorum hem muayeneye de 2,5 seneden fazla var.

Ukoled i ben de takip ediyorum instagramdan fena durmuyor.

@AhmetCakmak evet 7.5 farı gibi. Önerebileceğiniz bir yer var mı, içerisine aldığımız ampülde önemli o zaman

Geri
Üst Alt