Jump to content

AhmetCakmak

2020 Yeni Golf 8 GTI Kameralara Yakalandı

Recommended Posts

Golf 8 icin 2020'nin ilk yarisinda piyasada olacak dedi sunucu, Gti ondan sonra cikacakmis, ben golf 8 icin 2019 sonu 2020 basinda  biliyordum piyasaya cikis tarihini.

tarihinde krym tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, AhmetCakmak yazdı:

Yıl sonuna doğru tanıtılması beklenen ve kamuflajsız şekilde kameralara bolca yakalanan Yeni Golf 8'in GTI versiyonu kamuflajlı şekilde gazlarken kameralara yakalandı. 

Ayrıca Golf 8'in ana konusu:

Yol tutuş nasıl acaba kasayı boşverin ahmet bey inş yine testlerde  focus kedinin fareyle oynadığı gibi oynamaz.

AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2019'un 3.çeyreğinin sonunda tanıtılacak. Yani 10 gün içinde tanıtım gelebilir. Hangi golf sevilmedi ki bu sevilmeyecek. Hadi hayırlısı

tarihinde ogzogz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: AhmetCakmak
      Golf 8'in tanıtım vakti yaklaştıkça casus fotoğraflar da bir hayli artmış durumda. En son şubat ayının başında kamuflajsız haliyle fotoğraflar yayınlanmıştı. Şimdiyse kamuflajlı haliyle Motor1 kameralarına yakalanmış. Her ne kadar halen daha photoshop olduğunu iddia edenler olsa da, casus fotoğraflar ile diğer fotoğraflardaki çizgilerden anlaşılacağı üzere Golf 8 karşımızda gibi gözüküyor. Golf 8'in 2019 Eylül ayında Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tanıtılması bekleniyor.
      Bugün Motor1 sitesinde yayınlanan kamuflajlı fotoğraflar:

Şubat başında yayınlanan fotoğraflardan hiç farkı yok neredeyse:

• Yazan: AhmetCakmak
      Geçenler şu videoyu paylaşmıştık ve çoğu kişi videonun sahte olduğunu iddia etmişti. Ama güncel fotoğraflarla birlikte gerçek Golf 8'in videodaki gibi olduğu ortaya çıkmış durumda. Sizce yeni Golf 8 nasıl olmuş?  
      Video: https://www.youtube.com/watch?v=Px35uuIiGK8

• Yeni Oluştur...