Deri döşeme yaptıran var mı

yarar42

Üye
İsim
Engin
Merhabalar. Aracına deri döşeme yaptıran var mı acaba koltuklara kapı içlerine vs. Hakiki ya da suni deri fark etmez. Hakiki derilerin maliyeti yüksek sanırım. BMW lerin kırmızı deri koltukları çok hoşuma gidiyor. O renkte bi deri döşeme yaptırmayı düşünüyorum. Suni deri yaptırsam ne kadar tutar kullanışlı olur mu fikri olan var mı 

Suni deri bazı uygulama sonuçlarından gördüğüm kadarıyla başarılı ama ömrü ne kadar olur ona bakmak lazım. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kötü şartlarda kullanıldığında suni derinin ömrü daha fazla olur . Suni deri bakıma organik deriye göre çok daha az ihtiyaç duyar.

Aracın üst versiyonlarında eğer deri paketi varsa ona benzeyen tarzda deri yaptırmanızı tavsiye ederim .

@yarar42 benim aracım fabrika çıkışlı deri 2013 den bugüne kullanılıyor temizlemesi kolay cok rahatsız etmiyor

Screenshot_20190715-194133_sahibindencom.jpg

Screenshot_20190715-194144_sahibindencom.jpg

koltuk ısıtma biraz maliyetli. bir iki sene daha elimizdeki araca bineriz sonra temiz bi ikinci elini ya da sıfırını alıp ya direk dolu halde almayı ya da komple bi elden geçirmeyi düşünüyorum.

araç 16 model 80 bin kilometrede şuanda 1-2 seneye değiştirmeyi düşündüğüm için aman aman harcama yapmakta istemiyorum pek araçtan memnunum bunu satınca büyük ihtimalle yine aynısının temiz ya da sıfırını alacağımdan asıl harcamayı ona yapar 5-6 sene binerim diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt