IŞIK SENSÖRÜ HASSASİYETİNİ AYARLAMAK

Orhan

Üye
İsim
Orhan
Aşağıdaki kodlama geçerlidir:

Select STG 09 (vehicle power)

STG Access Permission -> Function 16

Enter access code 31347

STG adjustment -> function 10

( 8 ) -Assistenzlichtfunktion - Select light sensor sensitivity

Value put on sensitive  Default: normal

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Orhan Hoca bu ozelligi de acmistiniz orhan hocam. Bunub ayari da bende media ekraninda cikiyor. Erken orta gec diye 3 tane menu var.

@Orhan Hoca bu ozelligi de acmistiniz orhan hocam. Bunub ayari da bende media ekraninda cikiyor. Erken orta gec diye 3 tane menu var.
Statik donus farlari var ise aracinizda onun acilma ayari olabilir o hocam.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ansolakyok hocam statik donus farlari. Sadece far sensoru var. Orhan hoca vag ile kodlarken 3 secenegi oldugunu soylemisti sensorlerin. Fabrika orta diye cikan menuyu kodlamis olarak gonderiyo. Kodlama ile bunu erken ve gec seklinde degistirebiliyoruz. Ve bende bu menulerde aynen bu sekilde cikiyor. Aksam fotograf yuklerim.

@ansolakyok hocam statik donus farlari. Sadece far sensoru var. Orhan hoca vag ile kodlarken 3 secenegi oldugunu soylemisti sensorlerin. Fabrika orta diye cikan menuyu kodlamis olarak gonderiyo. Kodlama ile bunu erken ve gec seklinde degistirebiliyoruz. Ve bende bu menulerde aynen bu sekilde cikiyor. Aksam fotograf yuklerim.
aynen hocam erkene ayarlamıştık. orada kalsın derim.

@Orhan Hocaorada duruyo hocam zaten. Media ekranindan degistirebiliyorum menuleri herkesde ayni cikiyor mu ?

@Orhan Hocaorada duruyo hocam zaten. Media ekranindan degistirebiliyorum menuleri herkesde ayni cikiyor mu ?
bende de var. dinamik viraj farından ayrı sekme bu bence ışık sensörü hassasiyeti için.

dinamik viraj farı tek başına kutudakı tıkı kaldırıp açabiliyoruz. 

Ekli dosyayı görüntüle 3779

Ekli dosyayı görüntüle 3780

ayrı olduklarının ıspatı devamındaki sekmeler olabilir. şöyle ki.

konforlu sinyal başlı başına kutucuk tıklamalı yolculuk tipi seçimi farklı şeyler ama yukardaki gibi düzen alt alta.

Ekli dosyayı görüntüle 3781

mesela yine açma/kapatma ayarlarında konforlu açma ile yağmurda otomatik kapatma sekmeleri. tıkı kaldırdım ama anahtardan uzun süre açma kapamaya basınca tüm camlar açılıp kapanıyor. ayrı ayrı özelliklerin sekmeleri bunlar. yine alt alta ama birbirinden farklı.

Ekli dosyayı görüntüle 3783

Moderatör tarafında düzenlendi:
bende de var. dinamik viraj farından ayrı sekme bu bence ışık sensörü hassasiyeti için.dinamik viraj farı tek başına kutudakı tıkı kaldırıp açabiliyoruz. 

/monthly_2016_04/20160427_152239.thumb.jpg.a9125f42c9088aa7d5e9e889ad7565e4.jpg

/monthly_2016_04/20160427_152355.thumb.jpg.6aa8f72794589548d09b7230fcb8deba.jpg

ayrı olduklarının ıspatı devamındaki sekmeler olabilir. şöyle ki.

konforlu sinyal başlı başına kutucuk tıklamalı yolculuk tipi seçimi farklı şeyler ama yukardaki gibi düzen alt alta.

/monthly_2016_04/20160427_153104.thumb.jpg.7a38f068e8a96d948e2b5a6123ddd343.jpg

mesela yine açma/kapatma ayarlarında konforlu açma ile yağmurda otomatik kapatma sekmeleri. tıkı kaldırdım ama anahtardan uzun süre açma kapamaya basınca tüm camlar açılıp kapanıyor. ayrı ayrı özelliklerin sekmeleri bunlar. yine alt alta ama birbirinden farklı.

/monthly_2016_04/20160427_153743.thumb.jpg.9336ac7bfca7d7b1b2d8eb7ca532d666.jpg
Mantıklı hocam. Kullanim kilavuzunda ne diyor eve gidince ona da bakalim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Orhan Hocakonforlu sinyali denedim ben. Tik kaldirilinca konforlu sinyal 1 e dusuyor. Isaretlenince 5 oluyor.@kiyak7  acilma zamani da isik hassasiyetini ayarliyor. Menulerde cikmasi gercekten guzel. Fabrika neden acmaz buda ilginc yani .:)

Acılma zamanı derken akşam hava kararmasına veya tünele girdikten biraz daha mı geç açılmasını anlamalıyım?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt