Koku Tavsiyesi

musiqzz

Üye
İsim
Oğulcan
Araç
Scirocco
selamlar öncelikle, eminim herkes aracının kokusuna özen gösteriyodur bende böyle bir konu açmak istedim kullandiginiz ve memnun kaldiginiz kokulari paylasirsaniz hepimiz faydalanalim  :)

Şu vergi işleri çıkmadan önce çinden alıyordum değişik değişik deniyorduk ne güzel... 
Hey gidi eski günler... 

(takip)

Jelibpn gibi kokular vardı artık yon onlardan göremiyorum kırmızısı güzeldi küçük bişi havalandırma ızgaradına geçiyordu

Değerli bir abimde gördükten sonra kullanmaya başladım çok memnunum. Stok bile yaptım ayda bir değiştiriyorum.
@Jesi
10e0127ce1b21d7bbf5b41dd9cff8ebd.jpg

Würth prestige ve little trees (Türk bayraklı) tavsiye ederim güzel kokuyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

WÜRTH şeffaf bp ve shell lerde mevcut çok güzel kokuyor denemenizi tavsiye ederim

Piyasadaki bi çok kokuyu denemiş biri olarak little trees vanilla pride Türk bayraklı olanı yada yine little trees invisi vanilya olanı öneririm.

Fısfıs sprey koku olarak 3d yeni araç kokusu tavsiye ederim fiyatı da uygun n11de bölünmüş olarak var. Ama koku tam olarak yeni araç kokusundan ziyade evde yeni temizlik yapılınca olan koku 😁

Ayrıca geçenlerde sileceksepeti ile gelen kokuya bayıldım ama ne kokusudur nedir bilen var mı? 

Piyasadaki bi çok kokuyu denemiş biri olarak little trees vanilla pride Türk bayraklı olanı yada yine little trees invisi vanilya olanı öneririm.
invisi menfezlere zarar veriyor diye okudum dikkat etmekte fayda var 

Hocam menfezlere takmıyorum ben zaten.direksiyon altında takabilecek iyi bi yer var ben oraya takıyorum.ürün gerçekten invisible(görünmez)özelliğini yerine getiriyor hemde kokusu gerçekten güzel  (y)

Geri
Üst Alt