Golf 7 piano black , midline plus gri iç trim takas

@Makine7 Antalyada Yeni Sanayide Ali Yakışıklı isminde genç bir kardeşim yaptı , intagramdan aycustomworks diye aratırsanız, yaptığı işlerin örneklerini inceleyebilirsiniz

@AhmetCakmak anahtarsız giriş hız sabitleyici otomatik vites olması demek bir aracı highline yapmıyor malesef gorseldeki araç midline plusta gelen klimaya sahip.ve araç doldurulmuş bir midline plus

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Salihb Bildiğim kadarıyla Avrupa'da ve baltik ülkelerinde tüm donanımlarda manuel klima var, doğuş bizdeki otomatik klima ve cam tavan hastalığını bildiği için araçları bu şekilde getiriyor, hatta Avrupa'da tüm donanımlarda halojen far oluyor diye biliyorum, piyano black iç trimler de genelde alt donanım seviyesi araçlarda oluyor, üst donanımlarda fırçalanmış çelik trimler var.

@Serkanasn ben ilk defaböyle birşey duyuyorum.kaç tane avrupadan gelen araç gördüm.böyle birşey görmedim

@AhmetCakmak anahtarsız giriş hız sabitleyici otomatik vites olması demek bir aracı highline yapmıyor malesef gorseldeki araç midline plusta gelen klimaya sahip.ve araç doldurulmuş bir midline plus
Serkan hocamın dediği gibi hatrı sayılır sayıdaki ülkelere manuel klima ve gri iç trimlerle geliyor. Aynı şekilde sıfır en donanımlı aracı bile alsanız stopların kayar ledlisini ve farların ledlisini ekstra opsiyonlarla almanız gerekiyor bu ülkelerde. Yani gri iç trim yalnızca renk tercihidir, gri iç trim görünce direkt Midline Plus demek yanlış olur.

@Kaaan95.ky hocam 2015 model 1.6 tdı bluemotion midline plus aracım var trimler de ya bir şey dökülmüş yada güneşten erimiş soyuluyor grisini nerden bulabilirim ? paylaştığınız linkten bulamadım da yardımcı olur musunuz. fotoğrafta işaretli yerler lazım şimdiden teşekkürler

wq.JPG

@dogan0005 merhaba. vites körüğü, kapı kolları ve trimleri de mi Ali arkadaşınız yaptı ? yaklaşık maliyet lütfen. teşekkürler

konuyu hortlatsak...

piyano black kısımlara sulu kaplama ile karbon görünüm gider mi? 

F2B85CE6-1E69-451F-A372-1422D61C40BA.jpeg

CCE3F64B-92B0-4A2D-9A23-3AEA35CC5B22.jpeg

11011049-CDF9-45BA-8FF6-43EDE395F9B2.jpeg

Geri
Üst Alt