Yeni 2020 Golf 8 MK8

Eğer golf 8 böyle çıkarsa, golf 7 ve 7.5 sahipleri üzülmesin zira piyasa değeri artar şuanki araçlarımızın. Gördüğüm en başarısız Golf nesli olur eğer böyle üretirlerse. Açıklamak için örnek vereyim: yeni 1 serisi önden çekiş olacağından BMW hayranlarının zerre umurunda olmayacaktır nasılmış tasarımı, iç mekanı, gücü vs.. Golf 6'ı classic modeli olarak(Opel'in astrada uyguladığı gibi, tabii daha makul olmalı) üretirse Volkswagen o zaman ilk hareket satıp değiştirmek olur. Niye mi? Her yönüyle Golf6 > Golf7+Golf7.5
[emoji3526]

Pixel 2 XL cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: SCC
7 çıktığında da benzer olumsuz yorumlar olmuştu 8 de zamanla beğenilir benim tahminim
Mk7 çıktığında beğenmeyenler?

Bu tarz adamlar evine 200 kere kız istemeye gelipte hiç birini beğenmeyen kızını vermeyen zihniyette ki adamlar sanırım? Mk7 nin neresine kusur bulmuşlar???

Şu an makyajlı passatla milleti fix kandırıyorlar.

Dün yolum düştü bir bakayım dedim?

En boş donanımda sözde önler LED olmuş?

Farın içine baktım ? Ampulsüz boş yoğurt çanağı

Mercek yok LED yok , ampul yok göz bebeği yok kornea yok retina yok? Boş bakışlar?

Makyajlı Passat gazı! Mk8 golf gazı! 

Gaza gelmemek lazım!!

Önceki halinden daha iyi ama arka ıbızaya benzemiş kanımca :S

Önceki halinden daha iyi ama arka ıbızaya benzemiş kanımca :S
Hâlâ arka stopları göremedik. Tam olarak piyasaya çıktığında belki bir nebze albenisi olur diye düşünüyorum. Fakat şuan ki haliyle golf 7 ile yanyana koysalar ve hangisinin yeni çıktığını söylemeseler ben golf 7 ye yeni gözüyle bakardım. 8 in Bu halini gördükten sonra. 

Hâlâ arka stopları göremedik. Tam olarak piyasaya çıktığında belki bir nebze albenisi olur diye düşünüyorum. Fakat şuan ki haliyle golf 7 ile yanyana koysalar ve hangisinin yeni çıktığını söylemeseler ben golf 7 ye yeni gözüyle bakardım. 8 in Bu halini gördükten sonra. 

112220717-58f1c3c4-dab7-45f4-9131-525427a7f78c.jpg

ac1100ae-4da0-819f.jpg

vw_golf_viii_01a.jpg

Aynen öyle bence bu kasayı çıkartmasınlar 7 yi makyalasınlar daha iyi

Bakalım doğuş hangi özellikleri ekleyip çıkaracak

Şahsi fikrim bu tasarım bence olmamış sebebine gelecek olursak ortalama 7 sene ömrü olacaksa 2026 yılı vizyonuna yakışmıyor. Geleneklerine bağlı ancak biraz daha çağdaş ve yeniden yorumlanabilirdi. VW grubu markası olan Audi bunu çok iyi başardı araçlarının çoğu 2020+ yılların vizyonuna göre dönüşmeye başladı agresif ve keskin hatlar içeride güzel teknolojiler ile birlikte kaliteli malzemelerle mükemmel sunulurken VW neden bu kadar sıkıcı olmaya devam eder anlamak zor. Belki pazarlama taktiğidir ancak ben 5 sene sonra bu tasarıma sahip Passat veya Golf'ü almam.  

görüp binmeden gözüm alışmayacak gibi eğer son hali buysa arabada birşeyler eksik gibi duruyor

7 ve 7.5 bu kasaya 10 basar diyorum sadece yazik etmisler icinden havasi cekilmis hyundai i30 kasasi gibi sagi solu arkasi heryerini bozmuzlar aracin 

• Beğen
Tepkiler: onr
Yeni polonun az büyüğü işte

arkadaslar 7.5 bucuk sahibi olarak ciddi anlamda kendi aracim diye demiyorum eminim bircok arkadasin ortak gorusu bu 7 ve 7.5 kasa bu araca fark atar guzellikte elbette daha teknolojik yada bir takim ozellik olabilir sonucta yeni bir kasa ve olusum ama gorsellige onem veren biri olarak hatta golfun 5 kasasini 6 kasasindan daha tok daha dolgun ve daha guzel bulan biri olarak araci begenmedim bu tipli megane 2 den sonra cikan tipsiz cirkin yumurta gibi gorunen ve piyasada megane efsanesini bitiren 3 kasasi misali olmus 

Geri
Üst Alt