2019 GOLF 1.0 TSI DSG COMFORTLİNE

@pc_pirate Hayırlı olsun güle güle kullan, plaka 62 ise Elazığa gitme sıkıntı olmasın :)  

Şaka bir yana ben sıfır araca ekstradan birşey yapılmaması taraftarıyım, sadece boya koruma, cam filmi eğer kırsal kesime çok gidip geliyorsanız ve koltuklar açık renk ise koltuk kılıfı yeterli bence :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@serkan_kala içi siyah krem değil cam filmi sevmiyorum boyama korumayıda herkes tavsiye etmiyor çatlak çatlak duruyor diyorlar yaptırsamda tuncelide sanayi yok onu yaptırabileceğim bir yerde yok  :)  koltuk kılıfı almak istiyorum diktirme değilde hazır satılanlardan tavsiye edebileceğiniz varmı ben n11 bunu bulabildim başka güzel elle tutulur birşey bulamadım 

https://urun.n11.com/koltuk-kilifi/volkswagen-golf-7-yeni-nesil-koltuk-koruyucu-2012-2019-arasi-P338378640

FÜME VE SİYAH RENGİ HOŞ DURUYOR 

Araciniz hayırlı olsun.Bende de 1.0 dsg.Comf.var.2018 model.Aldiğimda herkes yok 1.0 motor araba mi olur yok bilmemne...Size tavsiyem böyle soyleyenlere karşı kulaklarinizi tikayin aracinizin keyfini çıkartın.13 bin km oldu cok memnunum yakiti gidişi konforu vs.sizde kullandıkça memnun olacaksınız.Benim aracimda sadece 1 numara film var beyaz arabada hoş duruyor inceden...film.Baskada bir şeye gerek yok.Hayirli olsun...

Allah razı olsun araçtan memnunum çok diyen oldu 1.0 motor araç alınırmı diye ben kulagımı tıkayıp aldım memnunum tavsiyeniz için teşekkürler koltuk kılıfı için öneriniz varmı 

@pc_pirate Hocam bosverin kilifi.Kilif takarsaniz koltuk içerisindeki hava yastiklari açısından problem olur.Basit bir minder olabilir en fazla oturduğunuz kisma.Aksesuarcilarda vardir...Kilifsiz kullanin bence...

@pc_pirate koltuklar açık olmadığı için o zaman gerek yok kılıfa bence. Cam filmi yaptırsan iyi bence çünkü güneş ışıklarından koltukları falan koruyor hemde yolculuklarda daha sakin loş bir ortam oluyor. Tunceli gibi bir yerde güneş çok. 

Hayırlı olsun. 2000'li yıllardaki 1.0 Toyota vs. motorları gibi sanılıyor malesef günümüzdeki 1.0 motorlar. Bu algı yavaş yavaş kırılıyor. Artık 1.0 motorlar hem çok verimli hem de performanslı.

Güle güle kullanın hayırlı olsun bende de 2019 comfortline var 4 ay oldu alalı. Çok hoş araçlar gerçekten.

3 hafta önce sıfır olarak aldım arabadan çok memnunum ilk aracım araç hakkında tavsiyeleriniz varmı acaba 
Aracınız hayırlı olsun hocam. 

Far yağmur sensörünüz yoksa mutlaka takın tavsiye ederim. 

Geri
Üst Alt