Araç menüsünden gündüz farları açıp kapatmak

Alan varmı hocam saglammı ürün? İkisimi 75 acaba birde yoksa tekimi?

Sent from my iPhone using Tapatalk
İlk linktekini ben kullanıyorum sıkıntı yok. Diğerini kullananlar da var henüz sıkıntısını duymadım. 2 adet fiyatı. FM Tuning 50 TL'ye vermediği sürece Çin'den almanızı tavsiye ederim.

İlk linktekini ben kullanıyorum sıkıntı yok. Diğerini kullananlar da var henüz sıkıntısını duymadım. 2 adet fiyatı. FM Tuning 50 TL'ye vermediği sürece Çin'den almanızı tavsiye ederim.
Ömrü ne kadar hocam..

@muslumbingollu

hocam o zaman şöyle yapalım;

arama kısmına gündüz farını yazın, çıkan 3.konu başlığı olması lazım

"Gündüz farını LED yapmak için ampul tavsiyesi"

Farlarda zenon olunca gündüz farına beyaz ampül taktıgımızda görüntü hoş değil gibi :/

:) ) iki yıl gitse bari hocam

Dayanır diye düşünüyorum hocam :)  

LED'leri takınca park lambası arızası uyarısı alırsınız. Yeni ampul tipinin arabaya bildirilmesi lazım vag.com ile. Adana'ya yolunuz düşerse Can halleder :)  Yakın çevrenizde kimse var mı bilmiyorum ama. 

Farlarda zenon olunca gündüz farına beyaz ampül taktıgımızda görüntü hoş değil gibi :/

Xenonlar gece yanar bunlar gündüz yanar hocam yani aynı anda yanmayacaklar, görüntüdeki hoşnutsuzluğu anlayamadım :)  

Dayanır diye düşünüyorum hocam [emoji4] LED'leri takınca park lambası arızası uyarısı alırsınız. Yeni ampul tipinin arabaya bildirilmesi lazım vag.com ile. Adana'ya yolunuz düşerse Can halleder [emoji4] Yakın çevrenizde kimse var mı bilmiyorum ama. 
Can hocam baştacı.. Sık sık adanaya gidip geliyorum sadece bu iş icib degil zaten görüşecegiz can hocamla.. Kafaya koydum taktırcam bu sarı ışıklar canımı sıkıyor arabayı cok basit gösteriyor hocam.. Son soru seni bulmuşken peki sis farları sarıdan kurtulurmu?

Can hocam baştacı.. Sık sık adanaya gidip geliyorum sadece bu iş icib degil zaten görüşecegiz can hocamla.. Kafaya koydum taktırcam bu sarı ışıklar canımı sıkıyor arabayı cok basit gösteriyor hocam.. Son soru seni bulmuşken peki sis farları sarıdan kurtulurmu?

LED gündüz lambalarınız gelsin Can ile buluşun hem arıza için gerekli kodlamayı yapın hemde ben size bir kodlama yaptırayım gündüz farlarınız sinyalde kısılarak sönsün ve tekrar artarak yansın, hoşunuza gidecektir mutlaka :)  

Sis farları sarıdan kurtulur elbet ama tavsiye etmem hocam. Gündüz farının amacı fark edilmektir sarı da olsa beyaz da olsa işini yapar ama sis farlarının sarı olarak kalması lazım. Sisli havada beyazlar bir işinize yaramaz.

LED gündüz lambalarınız gelsin Can ile buluşun hem arıza için gerekli kodlamayı yapın hemde ben size bir kodlama yaptırayım gündüz farlarınız sinyalde kısılarak sönsün ve tekrar artarak yansın, hoşunuza gidecektir mutlaka [emoji4] Sis farları sarıdan kurtulur elbet ama tavsiye etmem hocam. Gündüz farının amacı fark edilmektir sarı da olsa beyaz da olsa işini yapar ama sis farlarının sarı olarak kalması lazım. Sisli havada beyazlar bir işinize yaramaz.
Vay hocama cok saolasın sis farı konusunda haklısınız hocam :) inşallah sizlede denk geliriz adanada birgün..

Xenonlar gece yanar bunlar gündüz yanar hocam yani aynı anda yanmayacaklar, görüntüdeki hoşnutsuzluğu anlayamadım [emoji4] 
Ben devamlı farlar sisler açık geziyorum hocam :)

Farlar acık olduğunda gündüz farı acık kalmıyormu ben öyle hatırlıyorum o zaman ben beyaz oluyor ondan hoş durmuyor dedim:)

Ben devamlı farlar sisler açık geziyorum hocam :)

Farlar acık olduğunda gündüz farı acık kalmıyormu ben öyle hatırlıyorum o zaman ben beyaz oluyor ondan hoş durmuyor dedim:)

Hocam bi-xenon "basic" farlarda sadece gündüz yanıyor :)  

Geri
Üst Alt