1999 model 1.9 dizel golf alınır mı

İsim
Tevfik
Merhaba arkadaşlar 2015 model golf kullanıcısıyım senelerdir golf ten vazgeçmeyenlerdenim. Kardeşimde golf almaya karar verdim piyasanın baya altında 1.9 dizel golf buldum almak istiyorum fakat soru işaretleri kaldı kafamda alsam sorun çıkarır mı aramızda kullanan varsa fikir verir mi

1.9 TDI...

1999 un teknolojisinde şehir içi fabrika verisi 6,5 olan bir araç..siz ona 7 litre deyin geçin...

Kötümü?

O zamanlarda atmosferik benzinli araçlarının alayının şehiriçi verisi 10-11 olduğu için bu 1.9 TDI lar bı kere %35 kafadan ekonomik iken, birde pompada %20-25 avantaj ile ?

%50 cepte durumu yaratıyordu..o zamanlar

Bugün şehiriçi fabrika verisi 6,5 olan bir dizel araç eyvallah dedirtmez tabi.. 7,5 a uzanan değerler de görülebilir...+ Güncel motorin pompa avantajı %6 larda

Führer motorlu 1.6 benzinli+LPG li mk4 araştırın derim...

Günümüzde sahtekarlık çok fazla olduğu için burada en önemli nokta iyi bir ustaya baktırmak ve detaylıca ekspertiz yaptırmaktadır. İyiyse zaten alınır.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Haaaadi Canımmmm!!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
34 dakika önce, Savatage yazdı:

Haaaadi Canımmmm!!!!

Heil hitler 😬 simgeye gerek mi var zaten nasyonel sosyalisim şu sıralar resasyona girmeyi konuşan çoğu alman siyasetçi için çok yabancı değil yeri zamanı gelince ab dağılır bu tarz siyaset yine hortlar. Ab nin max 15 yıl ömrü olduğunu düşünürsek vay dünyanın haline...

Ben kendim denemeden inanmam..

Hafta sonu çin malı post-it logo alıp toplu iğneye geçirerek balkonda rüzgar gülü niyetine deneyim!

• Beğen
1.9 TDI...

1999 un teknolojisinde şehir içi fabrika verisi 6,5 olan bir araç..siz ona 7 litre deyin geçin...

Kötümü?

O zamanlarda atmosferik benzinli araçlarının alayının şehiriçi verisi 10-11 olduğu için bu 1.9 TDI lar bı kere %35 kafadan ekonomik iken, birde pompada %20-25 avantaj ile ?

%50 cepte durumu yaratıyordu..o zamanlar

Bugün şehiriçi fabrika verisi 6,5 olan bir dizel araç eyvallah dedirtmez tabi.. 7,5 a uzanan değerler de görülebilir...+ Güncel motorin pompa avantajı %6 larda

Führer motorlu 1.6 benzinli+LPG li mk4 araştırın derim...
Çok doğru bir tespit. Hiçbir avantajı yok gibi. 

Artı eski arabalarda dizel motor emisyonları gerçekten çok kötü.

Kamyon gibi duman ata ata gezen dizelleri gördükçe çıldırıyorum araya mesafe bırakıp, iç havalandırmaya alıyorum klimayı, Avrupa da kısıtlamaya gitmelerine de çok hak veriyorum. 

Her ne kadar lpg sevmesem de çevreye verdiği zarar bu eski dizel araçlardan çok çok daha az.

Bir de yüksek km li dizel araç fobisi daha fazla yaygın insanlar arasında. Tüm bu kötü şartlardan dolayı bence benzinlisinden daha ucuza satmaları lazım o araçları 😁

Son olarak 1.9 ların vergisi yüksek

yıllık 443 lira. 

1.6 ların ki 

Yıllık 177 lira. 

• Beğen
bence almayın eski motor size bir avantaj sağlamayacaktır yakıt olarak vergi dilimi de motor hacminden dolayı yüksek olacaktır 1.6 lpg li daha mantıklı bir seçenek gibi duruyor.

Geçmişte aracımı alırken aklımı kurcalayan soruydu :)) Motor sesi beni iğreti etmişti traktör gibi hala da öyle

Merhaba arkadaşlar 2015 model golf kullanıcısıyım senelerdir golf ten vazgeçmeyenlerdenim. Kardeşimde golf almaya karar verdim piyasanın baya altında 1.9 dizel golf buldum almak istiyorum fakat soru işaretleri kaldı kafamda alsam sorun çıkarır mı aramızda kullanan varsa fikir verir mi
Alındı mı bu araç, alındıysa nasıl çıktı merak ettim.

Geri
Üst Alt