Yeni alınan araba hakkında yardım

@Golf835 Hocam 6 bin kmde araba, tertemiz duruyor sikintisi yok belli expere de sokuyorlar temiz cikinca aliniyor, ben de alinirken orda degildim arac farkli sehirdeydi ilgilenemedim, biraz acele edildi ve sonuc bu. 
Bir de ogrendigim sanirim normal bi vatandas olarak arabanin srcsini sorgulayamiyorsun, cunku arabanin vwde sasesini sorgulatmislar bir seyi cikmamis

@Kaaancark Valla bir şey diyemiyorum... Görmüş/duymuştursunuz; arabanın B sütunundan itibaren önü ile arkası farklı araçlara ait olabiliyor, birleştirip "tertemiz, sıkıntısız" satabiliyorlar.. Geçmiş olsun..

Çok geçmiş olsun. Umarım mahkeme, en erken zamanda lehinize sonuçlanır.

Çok geçmiş olsun. 

Umarım en kısa zamanda lehinize sonuçlanır. 

Araba alırken kesinlik le acele edilmeyecek ben bunu anladım.Bu zamana kadar hep sifir nasip oldu.Çevremde bana salakmisin niye sıfır araba aliyorsun diyenlerde oldu.Fakat hepsi bir şekilde sanayiden cikamiyor.Sizinkisi biraz şanssızlık olmuş.Gecmis olsun...

Tesekkur ederim herkese, gecen hafta avukatimiz mahkemeyi actigini soyledi, mahkemenin 1 yila yakin belki daha fazla surecegini dusunuyoruz. 
@KaaancarkPeki siz arabayı yaptırdınız da mahkeme lehinize sonuçlanırsa harcamanızı faturalar ile tahsil mi edeceksiniz yoksa araba yatıyor mu?

@Kaaancark neden aldığnızı yere sormuıyorsunuz? şüphe varsa içinizde geri verin arabayı olsun bitsin..

@frknyldrm  Suan araba garajda yatiyor, eger mahkeme lehimize sonuclanirsa tabi ki cikan tum faturalari onlar ustlenecek ayipli mal satmaktan.

@cengiz74 hocam o kadar kolay olmuyor bu insanlar sen ben gibi iyi niyetli degil adamlarla konusuldu tabi ki de adamin bize dedigi sey abi valla ben de bilmiyordum oldu geri almayi da kabul etmedi. 

Tesekkur ederim herkese, bizim basimiza geldi sizin gelmesin 2. El alirken cok daha dikkatli olmak lazim, konu aslinda dikkatten de ote araba alinirken expere sokuldu sase sorgulatildi her seyi temiz cikti koru korune alinmadi arac sonucta

@frknyldrm hocam dogru olan o tabi ki de sonucta sen saticisin ve sattigin malin kusurunu benden gizliyosun, yasal olarak suc. Bu araba sel hasarli olarak satilsaydi piyasasin cok daha altinda satilirdi. Galeriden araba almamak lazimmis bir kez daha gormus olduk.

@frknyldrm bence de kesin biliyordu fiyatı da düşük tuttuysa siz de balık misali oltaya gelmişisiniz.arabacılık işi zorr çok dikkat etmek gerek..geçmiş olsun

Geri
Üst Alt