1.2 midline plus tus takimi

Mserbet

Üye
İsim
Melih
Arkadaslar merhaba 2012 model 2013 cikisli golf 7 1.2 tsi midline plus aracin var elazigda ikamet ediyorum . Bu arac icin servisten direksiyon tus takimi yaptirmak istedim ancak uyumlu olmadigini soylediler , konu hakkinda bilgisi olan varmi acaba ? 

Yanlış söylemişler. Ben de şuan arayıştayım birkaç yerden fiyat aldım hatta. Ben cruise controllü taktıracağım. Size de tavsiye ederim.

Upvote 0
Mid. Versiyona servis takmıyor gateway değişimi gerekli old. İçin. Özel servislerde ex:Ender Elektr. Yada Vural Elektr. Yaptırabilirsiniz

Upvote 0
Ankara daha yakın size. Ankara'da da yapan yerler var.

Upvote 0
Arkadaslar merhaba 2012 model 2013 cikisli golf 7 1.2 tsi midline plus aracin var elazigda ikamet ediyorum . Bu arac icin servisten direksiyon tus takimi yaptirmak istedim ancak uyumlu olmadigini soylediler , konu hakkinda bilgisi olan varmi acaba ? 
Servis zaten hiç bişeyle uğraşmak istemiyor ne işey yarıyorlar anlamıyorum bende ozamanlar 7.5 stopları taktırmak istiyordum beyfendi şaseniz desteklenmiyor takılmaz demişlerdi şuan hayalet kadran bile taktım 2013 model comfortline araça :)  o yüzden servis ne dese -he-he tamam der geçerim bilinçsizleri alıp topluyorlar oraya ne yaptıklarından haberleri bile yok tuş takımı takılır hocam ender elektronik yada vural elektronikle görüşün 

Upvote 0
Ya bu ender le vural da ne var anlamıyorum. Bu forumda bu işleri yapan kaç kişi var . Onları konuşalım tavsiye edelim. @Mserbet hocam elinden bu parçaları yerine takma işi gelirse maliyeti az olur. Yok takamam dersen parçaları tedarik et sonra şehrinde yapabilen birisine yaptır. Son iş aktivasyon. Onun içinde vas cihazı olan birisi gerekiyor. Tüm bileşenleri toplarsan o bahsi geçen yerlerden çok ama çok ucuza işini bittirisin.  

Upvote 0
Ya bu ender le vural da ne var anlamıyorum. Bu forumda bu işleri yapan kaç kişi var . Onları konuşalım tavsiye edelim. @Mserbet hocam elinden bu parçaları yerine takma işi gelirse maliyeti az olur. Yok takamam dersen parçaları tedarik et sonra şehrinde yapabilen birisine yaptır. Son iş aktivasyon. Onun içinde vas cihazı olan birisi gerekiyor. Tüm bileşenleri toplarsan o bahsi geçen yerlerden çok ama çok ucuza işini bittirisin.  
Güven veren kişiler olsa öneririm hocam. Lakin insanları kazıklayan apo ve enderden daha yüksek fiyat çeken kişilerin bu forumda adı zor geçer. 

Upvote 0
Ben isim vermedim hocam  kazıklayan derken bi ticaretin mi oldu deneyim olarak mı söylüyorsun , yoksa kulaktan duyma başkalarının tecrübesini mi ? Bende severim apo ustayı çok iyi niyetlidir . Ama birazda içimizden bişeyler yapmalıyız diye düşünüyorum. Forumdaki kodlama rehberi bir çok vag com noktasına ilham oldu buradan para kazanıyor. Destek olarak forumu daha güzel günlere taşıyabiliriz . 

Upvote 0
Ben isim vermedim hocam  kazıklayan derken bi ticaretin mi oldu deneyim olarak mı söylüyorsun , yoksa kulaktan duyma başkalarının tecrübesini mi ? Bende severim apo ustayı çok iyi niyetlidir . Ama birazda içimizden bişeyler yapmalıyız diye düşünüyorum. Forumdaki kodlama rehberi bir çok vag com noktasına ilham oldu buradan para kazanıyor. Destek olarak forumu daha güzel günlere taşıyabiliriz . 
İşini düzgün yapacak kişiyi öncelikle ben deneyimleyebilirim. Fiyat politikasına da güvenirsem herkese seve seve öneririm. 

Upvote 0
İşini düzgün yapacak kişiyi öncelikle ben deneyimleyebilirim. Fiyat politikasına da güvenirsem herkese seve seve öneririm. 
Bence de çok güzel yaklaşım hocam . Kendimizin yemediği yemeği başkasına önermek olmaz . 

Upvote 0
Ankarada vag store ali delen ile gorustum 1850 tl fiyat verdi , istanbulda bu islemi yakin zamanda yaptiran oldumu acaba . Suan ankaraya geldim bir hafta buradayim ancak cok kararsiz kaldim

Upvote 0

Geri
Üst Alt