2014 Golf.7 sahibiyim 2 multimedia ekrandan hangini almalıyım?

haliluzuner41

Yeni Üye
İsim
Halil
Arkadaşlar merhaba ben ilk kez golf 7 2014 aldım ve yeni üye oldum araçla ilgili faydalı bilgiler edineceğime eminim merak ettiğim konuların başında aracım comfortline ve ekran deişmek istiyorum bu iki ekran arasında kaldım bilgisi ve yardımcı olabilecek olan var mı.?

9A69D5B9-11A9-4DBE-9345-E6558DE24A53.jpeg

2D425605-D6F6-4DCB-8ED6-A51CBA68ABE8.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar merhaba ben ilk kez golf 7 2014 aldım ve yeni üye oldum araçla ilgili faydalı bilgiler edineceğime eminim merak ettiğim konuların başında aracım comfortline ve ekran deişmek istiyorum bu iki ekran arasında kaldım bilgisi ve yardımcı olabilecek olan var mı.?

Ekli dosyayı görüntüle 23629

Ekli dosyayı görüntüle 23631
Hocam öncelikle aramıza hoşgeldiniz. 

İlk Golf’ünüz de hayırlı olsun. 

Fotoğraflarını eklediğiniz cihazlar AliExpresste satılır ve RCD330 olarak geçer. CarPlay olduktan sonra her ikisi de aynı bildiğim kadarıyla. Alttakini alırsanız çerçevesiyle almanız gerekir. Üstteki sizin mevcut çerçeveye uyumludur direkt takabilirsiniz

Meraba hoşbuldum. Üsttekinde carplay desteği yok android telefonlarla ekrana yansıtma ve video izleme var..Alttakinde ise video izleme yok ama carplay desteği var bende iphone kullanıcısıyım o konuda biraz kafam karışık

Iphone kullanıyorsanız hiç düşünmeden alttakini alın. Üsttekinin de Carplay destekli versiyonu var ama alttaki yeni tip olduğu için tavsiye ederim.

Evet alttaki yeni araçlarda kullanılıyor ve daha şık duruyor. Ali express e çok güvenemiyorum ürün gelse bile çizik ezik çıkma ihtimali var ve türkçeleştirmeydi kodlama işlemiydi fln uraşmak istemiyorm ayrıca geri görüş kamerasıda taktırıcam iyi bi fiyat aldım istanbulda bakalım sanırım alttakini taktırıcam

Moderatör tarafında düzenlendi:
@haliluzuner41 fiyat bilgisini benimle paylaşır mısınız bende düşünüyorum kamera ile aynı cihazı

@haliluzuner41 hocam kamera dahil 1.400₺ kimden teklif aldınız. Bende düşünüyorum. Rcd330 için genelde kodlu haline 900₺ diyorlar. Aliexpresste artık rcd330 ların türkçeleştirilmiş halide satılıyor. Bende apple kullanıcısıyım carplaylı daha mantıklı geliyor. 

Hocam neden bu cihazlarda ısrar ediyorsunuz ki 1500tl verildiğinde 10 inçlik navimeks cihazlar var ben aldım gayet güzel duruyor ve kullanışlı

@yusufasinmaz o sizin dediğiniz rcd330 dan değil bu aynen rcd ler kamerasız 900 tl gibi takılıyor kamera eklenince 300-350 tl üstüne ekleniyor

Ben ilkini aldım ancak 2. ürün daha güzel bence.

Hocam ben navimexin 10'' 9.0 android cihazını aldım. İstanbul' da anahtar teslim 2.100TL takıyorlar. Ben çok memnun kaldım, cihaz çok hızlı ve aklına gelebilecek her şeyi yapabiliyorsun.

Geri
Üst Alt