Golf 7 Motor hacimleri ve beygir güçlerine göre Yakıt Tüketim veri paylaşımları

Cumartesi günü aracımı Çorumdan teslim aldım, Ankara ya kadar araca ve viteslere alışma sürecim oldu. Ankaraya kadar ortalama tüketim 5,9 lt civarıydı, İzmire geldiğimizde ortalama 5.3 litreydi. Araca alıştıktan sonra şehirlerarası ortalamanın düşeceğini düşünüyorum.

macman35 dedi:
Cumartesi günü aracımı Çorumdan teslim aldım, Ankara ya kadar araca ve viteslere alışma sürecim oldu. Ankaraya kadar ortalama tüketim 5,9 lt civarıydı, İzmire geldiğimizde ortalama 5.3 litreydi. Araca alıştıktan sonra şehirlerarası ortalamanın düşeceğini düşünüyorum.
Güzel değerler hocam. Siz araca alışacaksınız ve aracın parçaları da birbirine alışacak. Bunlar olduktan sonra daha güzel değerler yakalamak mümkün.

macman35 dedi:
bu arada aracınızın modeli neydi

macman35 dedi:
Hocam hayırlı olsun.

Güzel günlerde sevdiklerinizle kullanmanızı dilerim.

gaza basarken dokunmayı deneyin.

Telli olmayıp;yani mekanik olmayıp kablolu yani elektronik olduğundan daha önce kullanmadıysanız Gaz pedalına alışmak başlı başına bir olay zaten.

Bakarsınız karşılaşırız İzmir'de

Guzel dilekleriniz icin tesekkur ederim.  Aracim 1.2 comfortline, manual. Umarim karsilasiriz izmirde sizinle tanismayi cok isterim.

Geri
Üst Alt