golf 7 1.6 manuel debriyaj pedal sesi

İsim
Oğuzhan
Merhaba arkadaşlar Oğuzhan ben,

golf 2013 manuel 5 ileri aracımda, daha önce baskı balata değişti. debriyaj pedalında birkaç ay sonra basıp çekerken, sürtünme hissiyle beraber yavaş basarken tık-tık-tık şeklinde hızlı bastığınızda vupp sesi geliyor, bırakırkende aynı. Tekrar farklı servise gittim, bakmamız lazım deyip, tekrar baskı balata değiştik düzgün yapamamışlar dediler, ses yine aynı . geri geldi. 

üst veya alt merkez, veya bir tel , yağlanması gerkeen birşey olabilirmi ? yardımlarınız rica ederim

Merhaba arkadaşlar Oğuzhan ben,

golf 2013 manuel 5 ileri aracımda, daha önce baskı balata değişti. debriyaj pedalında birkaç ay sonra basıp çekerken, sürtünme hissiyle beraber yavaş basarken tık-tık-tık şeklinde hızlı bastığınızda vupp sesi geliyor, bırakırkende aynı. Tekrar farklı servise gittim, bakmamız lazım deyip, tekrar baskı balata değiştik düzgün yapamamışlar dediler, ses yine aynı . geri geldi. 

üst veya alt merkez, veya bir tel , yağlanması gerkeen birşey olabilirmi ? yardımlarınız rica ederim
Geçmiş olsun hocam. 

@necati Necati hocamı çağıralım konuya. 

Ayrıca İstanbul'da şanzıman işinde usta @EMRAH ATTS Emrah hocam var foruma eskisi kadar giremiyor olabilir görüşmek isterseniz numarasını verebilirim hocam. 

Upvote 0
Gecmis olsun hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0
@Oğuz Alemdar baskı-balata değişirken volanı değiştirdiler mi..? Birde bu cahil ustalar baskı-balata değişiminde şanzıman yağını da değiştirirken atf yağ kullanan çok şahit oldum..

Upvote 0
Merhabalar,

gıcırtı değil, metal yay esnerkenki tık tık sesi gibi. volan kontrol edildi, gerek görmediler değiştirmeye.

Upvote 0

Geri
Üst Alt