Cam film hakkında (puslu ve buğulu gösteriyor)

tolgaakkay

Üye
İsim
Tolga
Yetkili serviste cam filmi yapıldı, 2 kez kabarcık ve çiziklerden dolayı filmler komple değişti, tekrar leke ve çizikler gitmeyince( film çekildikten sonra 10-15 gün bekleyin sorun olursa gelin demişlerdi.) bugün tekrar götürdüm, yeniden film çekildi, resimlerini paylaşıyorum, sizce bir kaç gün bekleyince düzelir mi.?, daha önceki seferlerde bulanık görüntü hiç oluşmamıştı, daha çok hava kabarcığı vardı.

5F28D460-2D1A-49A8-83C1-B131C68F7DE9.jpeg

E82B6F7B-008E-409B-8B3C-138A73C15900.jpeg

BA2C37BB-BBB6-4BCF-A9D0-BC70EFF354BE.jpeg

@yusuf Aracın ek garantisi mevcut, dışarıda cam filmi yaptırırsanız, sonradan çıkacak sorunları garantiye alamayız dendi, (mekanizma trim sesi vb.)bu sebepten yaptırdım, başım ağrımasın diye yoksa yaptırmazdım. servisten çıktım, yolda sorunu gördüm, serviste kapandığından sizlerin fikrinizi almak istedim. Sağolun.

Dışarda filmi söktürüp kaliteli bir marka film yaptırın . Zaten daha önce serviste film yapılmış olası bi sorunda birşey diyemezler .

Hangi marka film yapıldı? Geçen ay bende de aynı durum oldu. Kaliteli ısı kontrollü filmdi üstelik. Tekrar söküp yenilediler bulanıklık aynı...fotoyu koyuyorum bak yan cam ile ön cam görüntü farkına. Yan camda önceden yapılmış film var. Sonuç olarak o filmin rengi görüntüsü bu malesef. Benim film oracal nt serisi 

89530009-07C9-4198-834B-687E3BB272AC.jpeg

2 yıl önce Lumar yaptırdım camları ilk bir kaç gün hava kabarcıkları vardı geçecek denmişti geçti onun dışında hiç sıkıntıları olmadı ve her araç sahibinin ilk yaptırması gereken işlem diye düşünüyorum göz ve cilt sağlığı açısından. Yan aynalardan da farlar eskisi kadar göz almıyor artık.

@tolgaakkay hocam filmin rengi görüntüsü o, yapacak bişey yok. Bu film kalitesiz anlamına gelmiyor. Benim film çok iyi ısı kesiyor test ettim, ama görüntü bu... yapan yer söktü itiraz bile etmedi, ama sökerken bu film böyle dedi. İstersen daha ucuz başka seriden takayım dedi Okdr güzel ısı kesiyor ki yine aynısı taktırdım.

@Golftdi 2 kere çektikleri filmde bu sorun yoktu, görüşü etkiliyor, umarım düzelir, olmazsa tekrar götüreceğim. Teşekkürler.

Geri
Üst Alt