Galericilerde satılan sıfır arabalar hakkında

Aslında doğuşta galerici sadece kurumsal bir galerici. Fiyat avantajı yüksekse sıfır km aracı galeriden almanızda sakınca olmaz. Genel olarak yetkili bayide uygun araçları tanıdık aracılığıyla galericiler alıyorlar üstüne kar koyup satıyorlar. 

Bu araçların çoğu ötv indiriminin son döneminde  145bintl civarında 50bintl/12ay sıfır faiz ile satılan 2019 model1,6tdi dsg comfortline araçlar.

Birçoğunda da 8" ekran app connect mevcut.

Fırsatçı galeriler aldı bu araçların birçoğunu üzerine 10-15bintl kar edip satma derdindeler.

Benim aklıma şöyle birşey geliyo bu showromdaki herkesin barmakladiklari arabaları bence bu galiricilere veriyorlar çünkü kimse bayideki teşhir malını istemiyo bunlarda galericiler 3 5 bin aşağı satıyorlar ne oldu sıfır araba oradaki 3 5 kurus ucuzlukts burdan kaynaklaniyo aramızda teshirden sıfır araba alan olacağını sanmıyorum bu arabalarda bu şekilde eritiliyo 

@Erinj Hocam su ilandaki arabanin tungsten grilisini ötv-indirimi+hurda indirimi gectigimiz mayis 23'de 143 bine aldim. Ilan: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-son-fiyat-3-gunluk-kampanya-704090926/detay

Bu adam 152 binden düstü, biraz zorlayip 145 bine alirsaniz bayiden en az 15 bin ucuza alirsiniz, bir tik degil baya iyi fiyat. Tahminimce bu arac nisan cikisli, yani ilk bakima 8 ay sonra gidersiniz.

@eriklivotka Dediginizde olabilir, arabayi iyi incelemek lazim, özellikle icini

Ne yükseldi be fiyatlar 146 ya 1.6tdi cam tacan 8” carplayli uzatılmış garantili araç almıştım haziranda fiyatlar nereye gidecek böyle golf 8 ne fiyata çıkacak acaba hoş hiç beğenmedim 😊

@Erinj merhaba hocam hiçbir handikapı olacağını düşünmüyorum. Araç 0 km mi? O halde sorun yok. Dilerse 5. Sahibi olun. Benim fikrim bu yönde. Kimse parayı yolda bulmuyor paranızın değerini bilip mantıklı hareket etmekte fayda var.

ben olsam bu saatten sonra sıfır Golf 7 almazdım. ancak Doğuş'un elinde kalan modellere özel bi indirim / kredi kampanyası v.s. yaparsa olabilir.

@Musdi bende öyle düşünüyordum zaten . Belki bilmediğim birşey var diye korktum . Tek sorun bakımmış ee zaten tammuz çıkışlı olması 2020 temmuzda yaptırrım bakımı. Birinden parçalarını falan değiştiriyor galericiler diye duydum ama bilemedim işte

@krym şuan bayi 158 den bir gram aşağı düşmüyor 145 e almak bi hayal 

@eriklivotka olabilir mantıklı hiç düşünmemiştim o açıdan ama 15 bin ucuza versin teşhir alırım ben 

Geri
Üst Alt