Jump to content

SİGN ASSİSTİ AÇMAK

Recommended Posts

@Tolgahan45 servisten rica ederseniz bakabilirler tanıdık felan varsa daha iyi olur hatta istanbulda iseniz yönledirebileceğim yerler var şerit takip konusunda

@Gökhan Bilgin evet hocam araştırmalar sonucunda bende navigasyondan kaynaklı olduğunu öğrendim

Gelen bildirim yüzünden discovery pro ekrana geçmekte ne bileyim 😂😂

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Omer58 Ankara’da doğuş otoya götürüyorum, Ankara’da yaşıyorum, teşekkürler:) şerit takibi açtırdım :) bakalım bakımı geldiğinde sorayım diyorum ya da geçerken birgün danışayım, aynen discover pro hakketen çok pahalı, keşke euro artmadan önce alsaymışım diyorum, ıpone telefon parasına sahip bir cihaz, sağlık olsun:) bir sorum var bilenler yardımcı olursa sevinirim. Aracım keyless go özellikli ve aracı açınca dışarıdan ve kapıyı açmadan bekleyince kendini 45 saniye kadar sonra kitliyor ama aracı açıp çalıştırıp içine girip geri çıktığımda ve kitleme yapmayınca kendini otomatik kitlemiyor. Yani yoldan geldim diyelim ve aracı kitlemeyi unuttum diyelim, araç kendini kitlemiyor. Sizde de aynı durum var mı? Yani unutursam eğer araç güvenliği açısından sıkıntılı olabilir. Kornalı kitleme vardı, araçtan bir metre uzaklaşınca hemen kitliyordu, ben bunu aktif ettirip geri iptal ettirdim, çünkü araba hemen kendini kitliyordu :) Uzun oldu biraz ama 😂

tarihinde Tolgahan45 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Tolgahan45 malesef hocam kur sağolsun

Şerit takip derken tabela okumaya sıkıntı neyse ona yani

Malesef benim araçta keyless yok konu hakkında bilgim yok ama gizli özellikle arabayı yada klimayı çalıştırıp dışarııkıp kilitleyebiliyorsun konusu vardır belki bir araştırın derim hocam

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...