Yeni Aracımız “BEN386”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[mention=11839]HONEY[/mention]  ikinci el olan ürünlerde km ayarlanmıyor üstad maalesef... hediyeyi hediye etmeyi severim ama bu hediye değil[emoji847]
Hediye konusu espriydi zaten

Km ayarlansa taciz ederdim seni

[mention=15465]Golf7654321[/mention]  ekran ünite kablo seti montaj tanıtma vsvsvs 13-15b arası...
kafayı koymuştum 10a kadar yolu vardı.Highline'a geçmek diğer donanımların da ücretini düşününce daha mı mantıklı duruyor.Ne dersiniz

Hayırlı olsun bu arada muhteşem.Allah kaza bela vermesin inşallah

kafayı koymuştum 10a kadar yolu vardı.Highline'a geçmek diğer donanımların da ücretini düşününce daha mı mantıklı duruyor.Ne dersiniz

Hayırlı olsun bu arada muhteşem.Allah kaza bela vermesin inşallah
@mufayu  bu artışlardan sonra  benim için dsg ve cam tavanlı araç alma hayal oldu diyebilirim bu nedenyle aracımızı en dolu hale getiriyoruz... zaten bir şey kalmadı iki hafta sonra kör noktayı takıyoruz kafamda şuan sadece lastik basınç uygulaması kaldı onuda sabah verdim bakalım...

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=19510]mufayu[/mention]  bu artışlardan sonra  benim için dsg ve cam tavanlı araç alma hayal oldu diyebilirim bu nedenyle aracımızı en dolu hale getiriyoruz... zaten bir şey kalmadı iki hafta sonra kör noktayı takıyoruz kafamda şuan sadece lastik basınç uygulaması kaldı onuda sabah verdim bakalım...
Metin Bey instagramda vagcom center hesabını takip ediyorum uzun zamandır.6.000tl fiyat verdiler muhtemel carplay'li,bir arkadaşla birlikte yapalım dedik ama orjinal ürün fiyatıdır değil mi? tahmininiz ne yönde
131dd8d633fe78c1b50ec8f71b435be2.jpg

...

imkansız:) mib2 set  şuan 9000₺ satılıyorve mib2.5 set 6000₺ mesaj at ona bir takımda ben alacağım iki takım alacağız de bakalım:) bence ekranı satıyordur o rakama...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@metinkar ahhaha bana da öyle geldi :)  2 kişilik yazdım ama bakalım ne diyecek :)

Ekzoz uçlarına ne kadar verdiniz hocam nerden temin ettiniz gayet hoş güzel olmuş 

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt